رفتن به مطلب

مسیر مطلب

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام.

چند تغییر میخواهم در قالبم اعمال کنم به شرح زیر و ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند: آدرس سایت

1. وقتی وارد صفحه ای که درج کردم می شویم توی قسمت تاریخ ارسال مطلب زده (فروردین 13 . 1398) حالا می خواهم بشود (13 فروردین. 1398).

2. انتهای مطلب در قسمت تگ ها عنوان را زده است ( Tagged ) و می خواهم این عبارت فارسی بشود (توی بخش ترجمه قالب هم رفتم و تغییر هم دادم ولی اعمال نشد).

3. متاسفانه توی این قالب امکان مسیریابی مطلب وجود ندارد به این ترتیب که کاربر متوجه نمی شود الان کدام قسمت از سایت داره این مطلب را مطالعه می کنه. میخواهم این مسیر یابی را هم بالای مطلب بیارم.

اگر لطف کنید و در جهت رفع این مشکلات کمک کنید ممنون میشوم.

لینک به ارسال

سلام

در 14 ساعت قبل، lawgostar گفته است :

سلام.

چند تغییر میخواهم در قالبم اعمال کنم به شرح زیر و ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند: آدرس سایت

1. وقتی وارد صفحه ای که درج کردم می شویم توی قسمت تاریخ ارسال مطلب زده (فروردین 13 . 1398) حالا می خواهم بشود (13 فروردین. 1398).

برای این مشکل برید در قسمت تنظیمات > عمومی > قسمت ساختار تاریخ > روی قسمت تاریخ دلخواه برید و به j F, Y تغییر بدید 

پیش نمایش : مثل سایت خودم http://poshenama.ir/

ویرایش شده توسط poshenama
لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، lawgostar گفته است :

2. انتهای مطلب در قسمت تگ ها عنوان را زده است ( Tagged ) و می خواهم این عبارت فارسی بشود (توی بخش ترجمه قالب هم رفتم و تغییر هم دادم ولی اعمال نشد).

3. متاسفانه توی این قالب امکان مسیریابی مطلب وجود ندارد به این ترتیب که کاربر متوجه نمی شود الان کدام قسمت از سایت داره این مطلب را مطالعه می کنه. میخواهم این مسیر یابی را هم بالای مطلب بیارم.

اگر لطف کنید و در جهت رفع این مشکلات کمک کنید ممنون میشوم.

برای این دوتا سوال نیاز هست که در قالب به صورت مستقیم تغییرات اعمال بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...