رفتن به مطلب

ارسال ایمیل در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت بخیر

من از طریق فرم، اطلاعاتی رو از کاربر میگیرم و توی دیتابیس ذخیره میکنم.

میخوام بعد از ثبت اطلاعات یک ایمیل حاوی یه کد به کاربر ارسال بشه.

این کار خارج از پنل وردپرس انجام میشه..

1. برای ارسال ایمیل باید از پلاگین استفاده کنم یا خدم کد بزنم؟

2. از ایمیل خود سایت باید استفاده کنم یا از جیمیل و ... هم میشه؟

3. و اینکه تنظیمات ایمیل رو کجا باید قرار بدم؟ توی wp-config؟ یا میتونم مثلا یه صفحه تنطیمات توی پنل درست کنم و اطلاعات ایمیل رو توی دیتابیس ذخیره کنم و بعد از دیتابیس بخونم؟

ممنونم از راهنمایی‌تون

لینک به ارسال

1- برای ارسال ایمیل هم میشه از پلاگین استفاده کرد هم خودتون کد بزنید ... فکرکنم تابع wp_mail باشه

2- در این مورد هم  هردوش ممکنه ... افزونه easy smtp همه ایمیل های ارسالی با وردپرس رو میتونه با اکانت جیمیل شما بفرسته

مورد 3 مفهوم نیست چه تنظیماتی میخواهید

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، AlborzComp گفته است :

1- برای ارسال ایمیل هم میشه از پلاگین استفاده کرد هم خودتون کد بزنید ... فکرکنم تابع wp_mail باشه

2- در این مورد هم  هردوش ممکنه ... افزونه easy smtp همه ایمیل های ارسالی با وردپرس رو میتونه با اکانت جیمیل شما بفرسته

مورد 3 مفهوم نیست چه تنظیماتی میخواهید

ممنون

منظورم از تنطیمات ایمیل، همون آدرس ایمیل و پسورد و پورت و... هست. اگه از پلاگین استفاده کنیم که توی تنظیمات پلاگین ثبت میشه ولی اگه خودم بخوام کد بزنم، این موارد رو کجا ذخیره کنم... توی wp-config یا همون دیتابیس؟

چون مثلا توی asp این موراد رو توی فایل web.config میزاریم.

یه سوال دیگه اینکه مثلا اگه از easy smtp استفاده کنم، با چه کدی باید ایمیل ارسال کنم؟

ویرایش شده توسط f.shaki
لینک به ارسال
در در 3/28/2019 at 23:28، f.shaki گفته است :

ممنون

منظورم از تنطیمات ایمیل، همون آدرس ایمیل و پسورد و پورت و... هست. اگه از پلاگین استفاده کنیم که توی تنظیمات پلاگین ثبت میشه ولی اگه خودم بخوام کد بزنم، این موارد رو کجا ذخیره کنم... توی wp-config یا همون دیتابیس؟

چون مثلا توی asp این موراد رو توی فایل web.config میزاریم.

یه سوال دیگه اینکه مثلا اگه از easy smtp استفاده کنم، با چه کدی باید ایمیل ارسال کنم؟

خودتون اگر بخواهید کد بزنید باید یه پلاگین شبیه همون پلاگین بنویسید

بعد از نصب افزونه ، تمام ایمیل هایی که وردپرس میفرسته از طریق smtp ارسال می شه و نیاز به کد خاصی نیست ... فقط کافیه از تابع wp_mail که برای وردپرس هست استفاده کنید

لینک به ارسال
در در 3/31/2019 at 19:55، AlborzComp گفته است :

خودتون اگر بخواهید کد بزنید باید یه پلاگین شبیه همون پلاگین بنویسید

بعد از نصب افزونه ، تمام ایمیل هایی که وردپرس میفرسته از طریق smtp ارسال می شه و نیاز به کد خاصی نیست ... فقط کافیه از تابع wp_mail که برای وردپرس هست استفاده کنید

متشکرم.

با تابع wp_mail کارم انجام شد.

ولی ایمیل توی پوشه spam میره.

من از phpmailer هم که استفاده کردم، بازم توی gmail اسپم میشه. راهی وجود داره که اسپم نشه؟ فرقی نمیکنه wp_mail باشه یا phpmailer، فقط اسپم نشه.

ممنونم

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، f.shaki گفته است :

متشکرم.

با تابع wp_mail کارم انجام شد.

ولی ایمیل توی پوشه spam میره.

من از phpmailer هم که استفاده کردم، بازم توی gmail اسپم میشه. راهی وجود داره که اسپم نشه؟ فرقی نمیکنه wp_mail باشه یا phpmailer، فقط اسپم نشه.

ممنونم

اول باید easy smtp رو نصب و تنظیم کنید که از اکانت جی میلتون استفاده کنه بعدش با wp_mail ایمیل بفرستید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، AlborzComp گفته است :

اول باید easy smtp رو نصب و تنظیم کنید که از اکانت جی میلتون استفاده کنه بعدش با wp_mail ایمیل بفرستید

من میخوام از ایمیل خود سایت استفاده کنم (info@mydomain.com).

ایمیل بدون مشکل ارسال میشه. ولی ایمیل هایی که آدرس ایمیل گیرنده gmail هست توی اسپم میره. البته با phpmailer

با wp_mail هم برعکسه. یعنی واسه جیمیل اسپم نمیشه ولی به یه آدرس ایمیل دیگه ارسال کردم اسپم شده!

کلا راهی هست که ایمیل ارسالی از ایمیل خورد سایت اسپم نشه. چون نمیخوام از جیمیل برای ارسال ایمیل استفاده کنم.

ممنون

لینک به ارسال

نه متاسفانه... راه 100 درصدی وجود نداره ...

اگر ایمیل ها تکراری و شبیه به هم باشه و در تعداد زیاد ارسال بشه اسپم میشه

ولی اگر ایمیل ها متفاوت باشه و در زمان های نامنظم ارسال بشه به احتمال زیاد اسپم نمیشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز 

احتمال داره سرور شما کانفیگ نباشه و با ارسال چند ایمیل بقیه اسپم بشن، میتونید دراین مورد با سرورتون مکاتبه کنید

یه احتمال دیگه این هست که خود سرورتون ایمیل های زیادی ارسال کرده و بلک لیست شده ( البته اگه سرورتون اشتراکی هست )؛ مثلا به ایمیل های یاهو بیش از اندازه ارسال ایمیل داشته آیپی سرور برای یاهو بلک لیست شده که فقط وقتی به  ایمیل یاهو ارسال میشه اسپم میشه .

از این آموزش هم برای پیشگیری از اسپم شدن ایمیل میتونید استفاده کنید 

https://hamyarwp.com/spam-emails-in-wordpress/

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...