رفتن به مطلب

مشکل در صفحات page.php و single.php و single-product.php

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

من به تازگی یک قالب html رو به wp تبدیل کردم ولی برای ساخت فایل های page.php و single.php و single-product.php به مشکل خوردم چون php بلد نیستم

صفحه اصلی و صفحه فروشگاه درسته ولی صفحات دیگر مثل حساب کاربری مشکل داره

چند بار از قالب های دیگه اون قایل هارو جایگذین کردم ولی اکثرشون رو کلا نشون نمی داد و یکی رو هم بدون css ( یعنی فقط html ) نشون داد که عکسشو میزارم

ممنون میشم یکی کمکم کنه فایل هارو بسازم.

درضمن فایل رو واسه قالبی که با ووکامرس ست باشه میخوام

ممنون

Untitled.png

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، seyed reza گفته است :

ممنون میشم یکی کمکم کنه فایل هارو بسازم.

درود،

سوالتون راحته ولی خیلی کلی درخواست کردید جوری که اندازه یه مقاله باید درموردش نوشت.:mellow: لطفا اگه قراره سازنده قالب های وردپرس بشید دنبال یاد گرفتن php باشید و عقب نشینید. اگه کدی پیدا کردید که قراره ازش استفاده کنید، باید به دنبال یادگرفتنش باشید و تا نتونستید خط به خطشو معنا کنید ازش استفاده نکنید.

من مطمئن نیستم بخوام 5 صفحه بنویسم پس منتظر پاسخ دوستان باشید یا انگلیسی سرچ کنید.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، MohamamdZarei گفته است :

درود،

سوالتون راحته ولی خیلی کلی درخواست کردید جوری که اندازه یه مقاله باید درموردش نوشت.:mellow: لطفا اگه قراره سازنده قالب های وردپرس بشید دنبال یاد گرفتن php باشید و عقب نشینید. اگه کدی پیدا کردید که قراره ازش استفاده کنید، باید به دنبال یادگرفتنش باشید و تا نتونستید خط به خطشو معنا کنید ازش استفاده نکنید.

من مطمئن نیستم بخوام 5 صفحه بنویسم پس منتظر پاسخ دوستان باشید یا انگلیسی سرچ کنید.

انگلیسی هم سرچ کردم چیز زیادی دستگیرم نشد

اگه ممکنه تک به تک هر فایل رو اینجا و یا در پیام شخصی ارسال کنید

هزینه ای هم اگه داشت درخدمتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...