رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت تیم وردپرس و دوستان

بنده یک پروژه (سایت) رو شروع کردم به کار و جدید با 2000 خطا در زمینه

1- حذف تگ ها از سایت

2- حذف صفحه ها یا پست ها از سایت

برخوردم که گوگل داره از اون ایراد میگیره! با تغییر مسیر در افزونه یواست سئو حدودا 500 تاشو اوکی کردم ولی بقیه مونده و خیلی زمان بره!

آیا شما راه حلی سراغ دارید که همه رو و به صورت یکجا تغییر مسیر داد به صفحه اصلی؟

یا باید دونه به دونه تغییر مسیر بدم؟

خیلی ممنون میشم اگه هرتجربه ای دارید در این صفحه به اشتراک بذارید، با تشکر.

لینک به ارسال
در در 3/11/2019 at 18:21، Mohammad Bazli گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت تیم وردپرس و دوستان

بنده یک پروژه (سایت) رو شروع کردم به کار و جدید با 2000 خطا در زمینه

1- حذف تگ ها از سایت

2- حذف صفحه ها یا پست ها از سایت

برخوردم که گوگل داره از اون ایراد میگیره! با تغییر مسیر در افزونه یواست سئو حدودا 500 تاشو اوکی کردم ولی بقیه مونده و خیلی زمان بره!

آیا شما راه حلی سراغ دارید که همه رو و به صورت یکجا تغییر مسیر داد به صفحه اصلی؟

یا باید دونه به دونه تغییر مسیر بدم؟

خیلی ممنون میشم اگه هرتجربه ای دارید در این صفحه به اشتراک بذارید، با تشکر.

سلام

اگر که میخوایید تمام این ارور ها به صفحه اصلی ریدایرکت شوند افزونه های مختلفی هستند که این کار رو انجام میدن با یک سرچ ساده میتونید پیداشون کنید. ولی این راه اصولی نیست و بهترین راه چک کردن تک تک این لینکها هست که کدام یکی مشکل دار هستند و مشکلشون چیه و بعدش رفعشون کنید.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، ach1992 گفته است :

سلام

اگر که میخوایید تمام این ارور ها به صفحه اصلی ریدایرکت شوند افزونه های مختلفی هستند که این کار رو انجام میدن با یک سرچ ساده میتونید پیداشون کنید. ولی این راه اصولی نیست و بهترین راه چک کردن تک تک این لینکها هست که کدام یکی مشکل دار هستند و مشکلشون چیه و بعدش رفعشون کنید.

اگه بیشتر از حد به یک صفحه ریدایرکت بشن گوگل اون رو در سئو خیلی میاره پایین!
با افزونه ریداریرت بعضی از مسیر های amp رو ریدایرت کردم
اما تگ هایی که حذف شدن + پست ها اون ها خیلی زیادن که وقت گیره!!!

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

اگه بیشتر از حد به یک صفحه ریدایرکت بشن گوگل اون رو در سئو خیلی میاره پایین!
با افزونه ریداریرت بعضی از مسیر های amp رو ریدایرت کردم
اما تگ هایی که حذف شدن + پست ها اون ها خیلی زیادن که وقت گیره!!!

شما در هر صورت تعداد زیادی صفحه رو حذف کردید و وقتی اینها رو حذف می کردید میدونستید که حذف کردن تعداد زیادی صفحه به خودی خود سئو رو مورد تاثیر قرار میده پس بهتره الان همه اون صفحات رو ریدایرکت کنید و از بیشتر خراب شدن سئو و رتبه سایت جلوگیری کنید.

فقط اینکه باید مطمئن بشید تمام صفحاتی که دارند ریدایرکت میشن مشکل دار هستند و الکی ریدایرکت نکنید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، ach1992 گفته است :

شما در هر صورت تعداد زیادی صفحه رو حذف کردید و وقتی اینها رو حذف می کردید میدونستید که حذف کردن تعداد زیادی صفحه به خودی خود سئو رو مورد تاثیر قرار میده پس بهتره الان همه اون صفحات رو ریدایرکت کنید و از بیشتر خراب شدن سئو و رتبه سایت جلوگیری کنید.

فقط اینکه باید مطمئن بشید تمام صفحاتی که دارند ریدایرکت میشن مشکل دار هستند و الکی ریدایرکت نکنید.

کاش کار خودم بود!

این پروژه رو چند وقته که گرفتم و دارم روش کار میکنم.
بازمم ممنون که تنهام نذاشتی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...