رفتن به مطلب

چند سوال درباره آماده سازی پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلامدوستان عزیز لطفا به سایت seashore.ir بروید 

1- من یکی از برگه ها رو به عنوان برگه نخست انتخاب کردم . تصویر شاخص که عکس کشتی هست انتخاب شده اما من میخوام یک اسلاید بجای اون عکس کشتی بزارم توی دموی همین قالب این قابلیت هست اسم قالب . یا اینکه بتونم منو شناور بزارم 

2- میخوام بعضی از نوشته ها رو که خودم انتخاب میکنم توی برگ نخست نشون بده نه همه رو 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، yaghob68 گفته است :

سلامدوستان عزیز لطفا به سایت seashore.ir بروید 

1- من یکی از برگه ها رو به عنوان برگه نخست انتخاب کردم . تصویر شاخص که عکس کشتی هست انتخاب شده اما من میخوام یک اسلاید بجای اون عکس کشتی بزارم توی دموی همین قالب این قابلیت هست اسم قالب . یا اینکه بتونم منو شناور بزارم 

2- میخوام بعضی از نوشته ها رو که خودم انتخاب میکنم توی برگ نخست نشون بده نه همه رو 

سلام

ظاهرا از قالب رایگان freddo استفاده میکنید

1- برای این مورد بهتره که محتوای دموی قالب رو درون ریزی کنید و ی سری به بخش تنظیمات قالب بزنید

2- کافیه مطالب مورد نظرتون رو سنجاق کنید تا با اولویت بالاتر از همه مطالب نمایش داده بشن

لینک به ارسال

من قبلا یه یه بار درون ریزی کردم ولی کامل وارد نشد نمیدونم دقیقا چرا . اگر دوباره درون ریزی کنم اطلاعاتی که الان خودم وارد کردم پاک میشن  ؟ و اینکه من مطلب رو سنجاق میکنم ولی نمیاد توی صفحه نخست . 

یه روش معرفی کنید واسه اینکه به راحتی فول بکاپ بگیرم و براحتی بشه برگردونی 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...