رفتن به مطلب
canon

مشکل صفحه سفید در گوتنبرگ

پست های پیشنهاد شده

سلام
من یک نقش کاربری (نویسنده) تو سایتم برای نویسندگی ایجاد کردم
وقتی که نویسنده میخواد یه پست جدید با ویرایشگر گوتنبرگ ارسال کنه، یه صفحه سفید براش نشون داده میشه و نمیتونه پست بزنه

این مشکل فقط برای نقش نویسنده است و وقتی من نقش اون کاربر رو از نویسنده به ویرایشگر یا مدیر کل تغییر میدم دیگه صفحه سفید باز نمیشه و میتونه پست ارسال کنه با گوتنبرگ
عزیزان چیکار باید کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

توی صفحه سفید خطایی، متنی، یا دکمه ای نیست؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

توی صفحه سفید خطایی، متنی، یا دکمه ای نیست؟

درود
نه فقط یک صفحه سفید است
عکس از صفحه مشکل رو پیوست کردم

1.png

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، kasra277 گفته است :

یکبار وردپرس رو اپدیت کنید ببنید مشکل رفع میشه

صفحه وقتی سفید میشه امکان نداره ارور نداشته باشه

درود
وردپرسم آپدیت به اخرین نسخه است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط hamedhami
      با سلام و درود خدمت وردپرسی های عزیز
      اولین تایپیک بنده 
      من هر بار که وردپرس رو به نسخه جدید بروزرسانی میکنم ؛ ظاهر پیشخوان سایت به کلی تغییر میکنه و اصلا همخوانی با قالب سایت و نداره. یک بار قبلا از پشتیبان قالب خواستم و این مسئله رو حل کردم و الان دسترسی به ایشون ندارم و میخوام خودمم یاد بگیرم چطور میشه این مسئله رو برطرف کرد. 

ممنون میشم اساتید عزیز هر چه زودتر به یاری ما برسند 

چند عکس ضمیمه کردم که می تونید بهتر موضوع مسئله رو بفهمید

• توسط chemist
      با سلام و احترام و تبریک سال نو خدمت اعضای محترم انجمن وردپرس پارسی؛
      بنده قالبی رو روی دیتابیس و وردپرس صفر کیلومتر! نصب کردم. صفحه اصلی سایت بالا نیومد (یک صفحه سفید). البته لازم به ذکرهست که داشبور وردپرس، پنل اختصاصی تنظیمات قالب بدون مشکل قابل مشاهده است. بنده هم دیباگ رو فعال کردم که این خطاها رو نشون داد:
      Notice: Undefined index: vertical_menu_color in /home/shimi/public_html/wp-content/themes/galeb/inc/codebean_options.php on line 474 Notice: Undefined index: vertical_menu_color2 in /home/shimi/public_html/wp-content/themes/galeb/inc/codebean_options.php on line 484 در گروه تلگرام وردپرس  که 6000 عضو فعال داره با 900 عضو آنلاین، کسی نتونست کمکم کنه! تنها جایی که به ذهنم رسید مشکلم رو مطرح کنم و مثل همیشه نتیجه بگیرم فقط و فقط انجمن وردپرس پارسی بود.
      جسارتاً کدهای فایل codebean_options.php رو که خطا مربوط به این فایل هست رو در زیر قرار میدم که اگر کسی از متخصصان انجمن تونست کمک کنه:
      با سپاس فراوان

• توسط miraziz
      سلام. دوستان در ویرایشگر جدید وردپرس، گوتنبرگ، اگر حالت code editor را انتخاب کنید می بینید که برای متن های فارسی فونت را به صورت پیش فرض در نظر گرفته‌اند که نامناسب است. کسی می‌داند چگونه می‌توان آن فونت را تغییر داد؟
      یکی هم در همین محیط ویرایشگر گوتنبرگی بسیاری از گزینه‌ها در وردپرس 5.3 ترجمه نشده‌اند! آیا اطلاع دارید که در آپدیت بعدی ترجمه خواهند شد؟
    • توسط yegane
      سلام دوستان عزیز اگر کسی نحوه ی کار کردن با گوتنبرگ رو میدونه لطفا راهنمایی کنه. واینکه چطوری میشه از ویرایشگر قبلی در وردپرس جدید استفاده کرد.
    • توسط Saati
      سلام،
      بعد از تمدید دامنه ی سایتم که اکسپایر شده بود، سایت بالا اومد اما موقع ریکاوری پسورد صفحه سفید میاد.
      موقع لاگین هم این پیام رو میده:
      خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً این نوشته را ببینید یا انجمن پشتیبانی را امتحان کنید.
      چجوری باید حلش کنم؟
  • اضافه کردن...