رفتن به مطلب

عدم نمایش درست سایت در گوگل

taromir

پست های پیشنهاد شده

در هم اکنون، arian098 گفته است :

معرفی به این شکل باشد :

هر لحظه با ما |

نه ببینید 

من می خوام وقتی اسم سایت رو سرچ میکنم فقط به این صورت بالا بیاد

زادفا|هرلحظه با شما

exampl.ir

چیز هایی که تو تصویر اول هست نشان داده نشه فقط اسم سایت و با لینک وجود داشته باشه

لینک به ارسال
در هم اکنون، arian098 گفته است :

مواردی که در تصویر اول وجود دارد عناوین مطالب(محصولات)شما می باشد منظورتان این هست که هوش مصنوعی یا نرم افزار به 

زادفا|هرلحظه با شما

تغیر پیدا کند؟

اره

لینک به ارسال
در هم اکنون، taromir گفته است :

اره

این مورد رو هرگز بهتون توصیه نمی کنم اما یک راه بیشتر وجود ندارد در بخش مطالب یا محصولات تمامی عنوان محصولات یا نوشته ها را به

زادفا|هرلحظه با شما

تغیر دهید

لینک به ارسال
در در 3/8/2019 at 16:55، arian098 گفته است :

خواهش می کنم.

نیازی به این کار نیست در متن عنوان سایت متنی که دلتون میخواد نمایش داده بشه رو بنویسید و ذخیره کنید

لینک به ارسال
در در 3/8/2019 at 15:15، taromir گفته است :

ولی می خوام به این صورت نمایش داده بشه 

سلام تعدادی راهنمایی دوستان انجام داده بودند که به نظر من خیلی اصولی نبود.

شما در بخش تنظیمات>عمومی  در بخش نام سایت همون زادفا رو بنویسید و در بخش توضیح هم یک توضیح کوتاه از سایت بدین بعدش افزونه یوست سئو یا افزونه های مشابه رو از مخزن وردپرس نصب کنید. اگر افزونه یوست سئو رو نصب کردید در سمت راست پنل مدیریت گزینه ای به اسم سئو اضافه میشه از اونجا به بخش بهبود ظاهر جستجوها برین و در اونجا تنظیم کنید که برای هر بخش از مطالب و سایت عنوان ها به چه شکلی نمایش داده شوند.

دارای تنظیمات مختلفی هست که میتونید انجام بدین اگر موردی بود بگین کمکی بر میومد انجام میدم.

Screenshot_1.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...