رفتن به مطلب

مشکل در قالب دانلودپا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تازه در حال یادگیری کار با وردپرس هستم و اون رو بر روی لوکال هاست نصب کردم اما از قالبی که خیلی خوشم اومده قالب سایت دانلودپا هست که از http://www.vbiran.ir/thread30573.html دانلودش کردم اما وقتی که روی لوکال هاستم نصب میکنم دومشکل به وجود میاد

اول اینکه اون بخش آخرین مطالب که زیر هدرهست آخرین مطالبی رو که من نوشتم نشون نمیده بلکه آخرین مطالب خود سایت دانلودپا رو نشون میده و وقتی کد page.php رو توی قالب نگاه کردم دیدم که عنوان آخرین مطالب به صورت دستی توی کد وارد شده یعنی وردپرس چیزی مثل تگ <BlogPreviousItems>

توی بلاگفا نداره؟؟ من هم باید آخرین مطالب سایت رو خودم به صورت دستی جایگزین اون مطالب بکنم؟؟؟

بعدش اینکه من وقتی مطلبی ارسال میکنم زمان مطلب من رو نشون نمیده و وقتی که باز این رو هم نگاه کردم توی کدها دیدم که زمان ارسال مطلب هم به صورت دستی وارد شده

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید قالب رو هم ضمیمه کردم

Dlpa2012V1-wordpress-theme.zip

لینک به ارسال

به قول بچه‌ها يا ابوالفضل :D قالبو نگاه :blink: ريپ هم ريپ‌هاي زمان قديم :lol:

اول يه پيشنهاده دوستانه كه بيخياله اين قالب شو ، كلا مشكله ..

اول اینکه اون بخش آخرین مطالب که زیر هدرهست آخرین مطالبی رو که من نوشتم نشون نمیده بلکه آخرین مطالب خود سایت دانلودپا رو نشون میده و وقتی کد page.php رو توی قالب نگاه کردم دیدم که عنوان آخرین مطالب به صورت دستی توی کد وارد شده یعنی وردپرس چیزی مثل تگ <BlogPreviousItems>

توی بلاگفا نداره؟؟ من هم باید آخرین مطالب سایت رو خودم به صورت دستی جایگزین اون مطالب بکنم؟؟؟

براي آخرين مطالب ارسالي اين تابع رو جايگزين كن ،

<?php wp_get_archives('type=postbypost&limit=10&title_li'); ?>

اين 10تاي آخري رو نمايش ميده ..

بعدش اینکه من وقتی مطلبی ارسال میکنم زمان مطلب من رو نشون نمیده و وقتی که باز این رو هم نگاه کردم توی کدها دیدم که زمان ارسال مطلب هم به صورت دستی وارد شده

منظورتون تاريخ ارسال هستش ديگه ؟

<?php the_time('Y/m/d'); ?>

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

با سلام عزیز.

فقط کافیه کد زیر رو بزاری :

<ul>
<?php wp_get_archives('type=postbypost&limit=15'); ?>
</ul>

و تعداد مطالب رو هم می تونی در بخش پایین هم به جای 15 هر عدیدی بزاری به همون تعداد اخرین مطالبت نمایش داده میشه :

postbypost&limit=15

لینک به ارسال

دوستان خیلی خیلی ممنونم واقعا متشکر فقط دوتا سوال دیگه

اول اینکه نمی شه تاریخ به صورت شمسی باشه؟؟

بعد هم اینکه میشه اون موضوعاتی که زیر هدر هستند با یک کدی به موضوعات وبلاگ تبدیل بشن؟

لینک به ارسال

بعد هم اینکه میشه اون موضوعاتی که زیر هدر هستند با یک کدی به موضوعات وبلاگ تبدیل بشن؟

متاسفانه طبق همون مشكلي كه گفتم اين بخش اصلا تبديل نشده و استاتيك هستش ..

اين بخش تب‌ها و منو‌هاي اصلي سايت ( صفحه‌ي اصلي ، تماس با ما ، درباره ما ) رو تشكيل ميده كه بايد به صورت دستي قرار بديدش ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

متاسفانه طبق همون مشكلي كه گفتم اين بخش اصلا تبديل نشده و استاتيك هستش ..

اين بخش تب‌ها و منو‌هاي اصلي سايت ( صفحه‌ي اصلي ، تماس با ما ، درباره ما ) رو تشكيل ميده كه بايد به صورت دستي قرار بديدش ..

موفق باشيد ../.

1- فکر کنم منظورش این بود که در زیر هدر و در بخش نویگیشن موضوعات قرار داره ( بخش نیوک - وردپرس و نظیر این ها )

به تماس با ما و صفحه اصلی کاری نداشت.

2- فگر نکنم بشه.

لینک به ارسال

واقعا از همتون ممنون جز معدود انجمن هایی هست اینجا که میبینم انقدر سریع راهنمایی میکنن ولی من خیلی مبتدی هستم و تازه فهمیدم قالب ریپ شده چیه و حق صاحب قالب ضایع میشه به خاطر همین کلا قید این قالب رو زدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...