رفتن به مطلب

فونت پارسی دیت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من از فونت پارسی دیت استفاده میکردم واسه پیشخوان ، ویرایشگر رو جالب کرده بود ولی الان که آپدیت دادین حذفش کردین

لطفا یا  دوباره اضافش کنید یا راه حلی به من بدید مثل فونت همین پلاگین بهش اضافه کنم از وقتی حذف کردین حالم گرفته شده

لینک به ارسال

سلام

کاربر اشتباهی رو منشن کرده بودید :)

راه حلش به این صورت هست:

در فایل فانکشنتون این کد رو اضافه کنین:

function set_tinymce_font(){
    add_editor_style(get_template_directory_uri() . '/css/editor-font.css');
}

add_filter('init', 'set_tinymce_font', 9);

و فایل پیوست رو در مسیر پوشه css تون در پوسته تون قرار بدید.

files.zip

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

راه حلش به این صورت هست:

}

files.zip

ممنون از اینکه جواب دادین والله فکر کردم یوزرتون همینه :)

قالب من یکم پوشه css  فرق میکنه تو روت اصلی قالب نیست داخل پوشه assets هستش من فایلی که قرار دادین هم تو پوشه اصلی قالب هم داخل دو تا پوشه که داخل assets هستش  css  و custom-css  قرار دادم ولی اعمال نشد تصویر پوشه های قالب رو میزارم  بازم خیلی خیلی ممنون از لطفتون

6gd7_1.jpg

l5ib_2.jpg

ویرایش شده توسط hamidna
لینک به ارسال

خب توی کدی که قرار دادم هم باید آدرس رو اصلاح کنید و براساس پوسته‌تون تغییر بدید

تابع get_template_directory_uri آدرس رو از سایت تا خود پوشه پوسته تون میاره، بقیه رو باید اصلاح کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Morteza گفته است :

خب توی کدی که قرار دادم هم باید آدرس رو اصلاح کنید و براساس پوسته‌تون تغییر بدید

تابع get_template_directory_uri آدرس رو از سایت تا خود پوشه پوسته تون میاره، بقیه رو باید اصلاح کنید

ممنون فونت اضافه شد ولی یکم ظاهرش فرق داره با اونی که پلاگین اضافه میکرد ماله پلاگین یه بولدیه خاصی به نوشته میداد چشم رو اذیت نمیکرد

لینک به ارسال

سلام @Morteza

یک مشکل دیگه‌ای هم در ورژن جدید پارسی دیت هست، اینه که وقتی تاریخ شمسی رو فعال می‌کنم در بخش‌هایی از سایت که تنظیم کردم تاریخ به صورت نسبی نشون داده بشه (مثلا، 2 روز قبل) به اشتباه مینویسه 49 سال قبل، (در حالی که وقتی از حالت نسبی خارجش می‌کنم و تاریخ رو چک میکنم دقیقا مال چند روز پیشه و درسته)

وقتی از تنظیمات پارسی‌دیت گزینه‌ی تاریخ شمسی رو غیرفعال می‌کنم این مشکل حل میشه و وردپرس تاریخ‌های نسبی رو هم درست نشون میده، اما خب دیگه کل تاریخ‌های وردپرس به میلادی نشون داده میشه.

ورژن وردپرس: 5.1.1-RC1-44820

ورژن پارسی‌دیت: 3.0.1

لطفا این باگ رو هم بررسی کنید، ممنون :)

لینک به ارسال
در در 3/7/2019 at 21:51، hamidna گفته است :

ممنون فونت اضافه شد ولی یکم ظاهرش فرق داره با اونی که پلاگین اضافه میکرد ماله پلاگین یه بولدیه خاصی به نوشته میداد چشم رو اذیت نمیکرد

همون فونت و استایل هست :)

البته دوتا فونت هست شاید اون یکی باشه که توی فایل براتون فرستاده شده.

لینک به ارسال
در در 3/8/2019 at 09:40، فرشاد گوهری گفته است :

سلام @Morteza

یک مشکل دیگه‌ای هم در ورژن جدید پارسی دیت هست، اینه که وقتی تاریخ شمسی رو فعال می‌کنم در بخش‌هایی از سایت که تنظیم کردم تاریخ به صورت نسبی نشون داده بشه (مثلا، 2 روز قبل) به اشتباه مینویسه 49 سال قبل، (در حالی که وقتی از حالت نسبی خارجش می‌کنم و تاریخ رو چک میکنم دقیقا مال چند روز پیشه و درسته)

وقتی از تنظیمات پارسی‌دیت گزینه‌ی تاریخ شمسی رو غیرفعال می‌کنم این مشکل حل میشه و وردپرس تاریخ‌های نسبی رو هم درست نشون میده، اما خب دیگه کل تاریخ‌های وردپرس به میلادی نشون داده میشه.

ورژن وردپرس: 5.1.1-RC1-44820

ورژن پارسی‌دیت: 3.0.1

لطفا این باگ رو هم بررسی کنید، ممنون :)

قبلا این شکل بوده یا با آپدیت جدید این مشکل ایجاد شده؟

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

قبلا این شکل بوده یا با آپدیت جدید این مشکل ایجاد شده؟

سلام.

نه، قبلا هیچ مشکلی نداشت، بعد از آپدیت اینجوری شده متاسفانه.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Morteza گفته است :

همون فونت و استایل هست :)

البته دوتا فونت هست شاید اون یکی باشه که توی فایل براتون فرستاده شده.

ممنون دستتون درد نکنه یه چیز جالب هست اینه که دیروز استایلش یه جور بود امروز یه جور دیگه شد :) الان مثل ماله پلاگین شده

خدای خیلی حیف بود ورش داشتین دلیل خاصی داشت حذف کردن از پلاگین

لینک به ارسال

دلیلیش رکوئست اضافه‌ای بود که بابت فونت‌ها روی سایت وارد میشد.

برای همین از هسته برداشتیم.

لینک به ارسال
در در 3/12/2019 at 11:53، Morteza گفته است :

دلیلیش رکوئست اضافه‌ای بود که بابت فونت‌ها روی سایت وارد میشد.

برای همین از هسته برداشتیم.

ببخشید که هر دفعه مزاحمتون میشم ولی این استایل ظاهرا مشکل داره خیلی عجیبه ولی فونت های ویرایشگر هر روز خود به خود عوض میشه یهو کلا بولد میشه اصلا نمیشه تشخیص داد کدومش بولده کدومش نیست مجبور شدم نسخه 2.3.4 که تو تاریخ مشکل داره دوباره نصب کنم ممنون میشم راهنمای کنید

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

در در 3/6/2019 at 23:40، Morteza گفته است :

سلام

راه حلش به این صورت هست:

}

files.zip

سلام مجدد @Morteza

اگر ممکنه کدی بهم بدین که مثل قبل فونت پیشخوان هم عوض بشه مثل نسخه قبلی بشه الان فونت ویرایشگر عوض شده ولی پیشخوان عوض نشده و یجوری چشم رو اذیت میکنه چون فونت پیش فرض وردپرس خیلی کوچیک و زشت به نظر میاد ممنون میشم کدی بیدین که این مشکل رو حل کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...