رفتن به مطلب

درخواست کد نویسی php

pour moi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
یه نمونه صفحه ساده فروش درست کردم که نیاز دارم کد نویسی php رو برام زحمت بکشید و هزینه اش رو هم بفرمائید
می خوام در ساده ترین شکل ممکن:
1-    ابتدا کاربر از گزینه های موجود محصول رو انتخاب می کنه
2-    و بعد مشخصات خودش رو وارد می کنه
3-    سپس اطلاعاتی که داده بود رو در غالب پیش فاکتور میبینه
4-    و در نهایت اگر مورد تائید بود به درگاه پرداخت وارد میشه
طراحی html و css و درگاه پرداخت انجام شده
یه فایل request.php دارم که از درگاه زرین پال گرفته شده
4 تا متغیر برای مبلغ، نام شخص، ایمیل و تلفن در این فایل هست که درواقع براساس انتخاب و مشخصاتی که کاربر در مراحل قبل وارد کرده باید مقداردهی بشه
نیاز به ثبت نام کاربر نیست و ترجیحا درصورت امکان از دیتابیس هم نمی خوام استفاده بشه
پیش نمایش:

https://mohammadabbassi.ir/test

بطور کلی:
یه فرم نسبتا ساده ای داریم که هر کسی با تکمیل این فرم در آخر پیش فاکتور رو بر اساس اطلاعاتی که وارد کرده میبینه، اگر نیاز به تغییر بود ویرایش می کنه و اگر مورد تائید بود به صفحه پرداخت هدایت میشه که متغیر ها در فایل request.php مقدار دهی میشه و بعد از پرداخت اطلاعاتی که وارد کرده بود بعنوان پیش فاکتور و مشخصات خرید برای من و ایمیلی که کاربر وارد کرده بود ارسال میشه.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من میتونم براتون انجام بدم.

در مورد هزینه هم باید دقیقا بفرمایید چه چیزهایی میخواهید تا بتونم قیمت بدم.

موفق و پیروز باشید

مدیریت البرزکامپ

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 2/28/2019 at 15:22، pour moi گفته است :

سلام دوستان
یه نمونه صفحه ساده فروش درست کردم که نیاز دارم کد نویسی php رو برام زحمت بکشید و هزینه اش رو هم بفرمائید
می خوام در ساده ترین شکل ممکن:
1-    ابتدا کاربر از گزینه های موجود محصول رو انتخاب می کنه
2-    و بعد مشخصات خودش رو وارد می کنه
3-    سپس اطلاعاتی که داده بود رو در غالب پیش فاکتور میبینه
4-    و در نهایت اگر مورد تائید بود به درگاه پرداخت وارد میشه
طراحی html و css و درگاه پرداخت انجام شده
یه فایل request.php دارم که از درگاه زرین پال گرفته شده
4 تا متغیر برای مبلغ، نام شخص، ایمیل و تلفن در این فایل هست که درواقع براساس انتخاب و مشخصاتی که کاربر در مراحل قبل وارد کرده باید مقداردهی بشه
نیاز به ثبت نام کاربر نیست و ترجیحا درصورت امکان از دیتابیس هم نمی خوام استفاده بشه
پیش نمایش:

https://mohammadabbassi.ir/test

بطور کلی:
یه فرم نسبتا ساده ای داریم که هر کسی با تکمیل این فرم در آخر پیش فاکتور رو بر اساس اطلاعاتی که وارد کرده میبینه، اگر نیاز به تغییر بود ویرایش می کنه و اگر مورد تائید بود به صفحه پرداخت هدایت میشه که متغیر ها در فایل request.php مقدار دهی میشه و بعد از پرداخت اطلاعاتی که وارد کرده بود بعنوان پیش فاکتور و مشخصات خرید برای من و ایمیلی که کاربر وارد کرده بود ارسال میشه.

با سلام به دوستان عزیز من هم یه اینطور کدی منتهی گسترش میخوام بدم هزینه دوستان میتونن بهم اعلام کنن

لینک به ارسال
در در 3/27/2020 at 18:18، OfflineBaz گفته است :

با سلام به دوستان عزیز من هم یه اینطور کدی منتهی گسترش میخوام بدم هزینه دوستان میتونن بهم اعلام کنن

ببینید خود ووکامرس همه این مراحل انجام میده متوجه نمیشم شما میخواهید خارج وردپرس داشته باشید ؟ 

اگر محصول که موجودی خاصی دارا نیست میتونید حتی از گراویتی فرم پارسی هم استفاده کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...