ehsan.wrk

ذخیره فیلد گرویتی فرم در پروفایل کاربر

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من ستون جدید در جدول wp-users درست کردم و میخوام یک متغیری از گرویتی فرم (مثلا فیلد شماره 5 از فرم شماره 2) رو بعد از ثبت به مشخصات کاربر بفرستم (پروفایل کاربر رو بروز کنم)

فیلد جدید رو توی پروفایل ساختم و میشه ویرایشش کرد فقط مشکل به روزرسانی از گرویتی فرم رو دارم

کسی میتونه کمکم کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود @ehsan.wrk

نباید ساختار تیبل های پیشفرض دیتابیس وردپرس رو تغییر بدید.

جهت این مورد وردپرس تیبل usermeta رو طراحی کرده.

https://developer.wordpress.org/plugins/users/working-with-user-metadata/

در مورد هماهنگی usermeta با gravityform چون با gravityform کار نکردم، اطلاعی ندارم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @ehsan.wrk

نباید ساختار تیبل های پیشفرض دیتابیس وردپرس رو تغییر بدید.

جهت این مورد وردپرس تیبل usermeta رو طراحی کرده.

https://developer.wordpress.org/plugins/users/working-with-user-metadata/

در مورد هماهنگی usermeta با gravityform چون با gravityform کار نکردم، اطلاعی ندارم.

ممنون از راهنماییت

انقدر راه های مختلف رو چک کردم یادم رفته بود که از اون ستون استفاده نمی کنم اون رو اول کار درست کرده بودم بعد usermeta رو پیدا کردم الان با این کد کار می کنم

add_action( 'show_user_profile', 'my_show_extra_profile_fields' );
add_action( 'edit_user_profile', 'my_show_extra_profile_fields' );

function my_show_extra_profile_fields( $user ) { 
<input type="text" name="count" id="count" value="<?php echo esc_attr( get_the_author_meta( 'count', $user->ID ) ); ?>" disabled class="regular-text" />
}

add_action( 'personal_options_update', 'my_save_extra_profile_fields' );
add_action( 'edit_user_profile_update', 'my_save_extra_profile_fields' );

function my_save_extra_profile_fields( $user_id ) {
	if ( !current_user_can( 'edit_user', $user_id ) )
		return false;

update_usermeta( $user_id, 'count', $_POST['count'] );
}

این فقط برای قسمت پروفایل کاربر هست و قرار نیست کاربر بتونه مستقیم ویرایشش کنه فقط باید از طریق فرم پر بشه.

و تا جایی که بشه از پلاگین نمیخوام استفاده کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط alireza.commander
      سلام دوستای خوبم
      میخواستم دکمه اپلود عکس پروفایل و نمایش عکس در همان صفحه، ایجاد کنم اما به مشکل خوردم. کسی میتونه بهم کمک کنه؟ 
    • توسط msne
      سلام. چطور میشه وقتی یه کاربر اطلاعات گرویتی فرم رو پر و ارسال میکنه، خودش هم اطلاعات فرمی که پر کرده رو ببینه؟ مثلا توی حساب کاربریش
    • توسط boy-hercule
      سلام
      ما برای سایت فروشگاهمون نیاز به ساخت یک فرم پیشرفته داریم. فرمی که با انتخاب هر سایز محصول، منویی در قسمت زیرش برای انتخاب رنگ مخصوص همون سایز ظاهر بشه.
      می خوایم فرممون طوری باشه که با زدن یک دکمه Dropdown list چند گزینه نشون داده بشه(جهت انتخاب سایز محصول) و بعد با انتخاب هر کدوم از این رنگها، چند Dropdown list یا checkbox دیگه زیر این دکمه اولیه ظاهر بشه(جهت انتخاب رنگ مخصوص به همون سایز). در واقع میخوایم که فرممون اینتراکتیو و متغیر باشه و با انتخاب هر گزینه از منو اولیه، گزینه های بعدی به نسبت انتخاب تغییر کنه.
      این فرم رو با چه پلاگینی میشه ایجاد کرد.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط lifeofspboy
      درود دوستان خسته نباشید .
      من به مشکل کوچیکی خوردم که برای حلش سرچ کردم ولی چیزی که من میخواستم نشد متاسفانه
      ببینید من میخوام اول یک فرم ثبت نام بسازم برای کاربران سایتم(ثبت نام حرفه ایی)
      بعد کاربر بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت وارد صفحه مدیریت وردپرس نشه
      وارد صفحه مدیریتی بشه که من براش طراحی کردم
      در واقع میخوام صفحه مدیریتی طراحی کنم که چندین نمودار توی صفحه باشه که میزان پیشرفت پروژه های مشتری هام رو بهشون نشون بدم
      چه کاری باید انجام بدم؟ چه افزونه ایی باید استفاده کنم؟