رفتن به مطلب

عنوان گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من از افزونه all-in-one-seo برای سئو سایتم استفاده کردم.

توی تنظیمات این افزونه زدم که گوگل فقط عنوان مطلب رو نشون بده نه عنوان سایت رو ولی حالا یه مشکلی که دارم اینه:

عنوانی که من برای مطلبم توی این افزونه در نظر گرفتم:  گل سدوم + معرفی | عکس گل سدوم

و اما چیزی که گوگل نشون میده: گل سدوم + معرفی | عکس گل سدوم - فراز احمدی

چطور می تونم کاری کنم که فقط عنوان مطلبمو ایندکس کنه و عنوان سایت رو بهش اضافه نکنه؟

آدرس سایت

ویرایش شده توسط eskafild
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، eskafild گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

من از افزونه all-in-one-seo برای سئو سایتم استفاده کردم.

توی تنظیمات این افزونه زدم که گوگل فقط عنوان مطلب رو نشون بده نه عنوان سایت رو ولی حالا یه مشکلی که دارم اینه:

عنوانی که من برای مطلبم توی این افزونه در نظر گرفتم:  گل سدوم + معرفی | عکس گل سدوم

و اما چیزی که گوگل نشون میده: گل سدوم + معرفی | عکس گل سدوم - فراز احمدی

چطور می تونم کاری کنم که فقط عنوان مطلبمو ایندکس کنه و عنوان سایت رو بهش اضافه نکنه؟

آدرس سایت

سلام، نمی‌تونید این کارو بکنید، تا جایی که من اطلاع دارم، اسم برند باید حتما توی تایتل سرچ باشه (طبق قوانین گوگل و اینکه یوزر بدونه داره وارد چه سایتی میشه)

بنابراین حتی وقتی شما اسم برندتون رو حذف هم بکنید گوگل خودش بعد از تایتل یه علامت - میذاره و اسم برند سایت رو اضافه میکنه، مگر اینکه کاری کنید که گوگل اسم برند شما رو اشتباه تشخیص بده، یعنی اینکه فراز احمدی رو کلا از سایت حذف کنید و هوم‌پیج رو هم با یه اسم دیگه بالا بیارید.

البته که این کارو اصلا توصیه نمی‌کنم و احتمال پنالتی شدن دامینتون هست، کلا سعی نکنید گوگل رو فریب بدید، هوش مصنوعیش الان خیلی قوی شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...