رفتن به مطلب

راهنمایی در خصوص انتخاب پلن هاست و سرور

m3hrdaad

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت همه شما دوستان عزیزم

من یک سایت وردپرسی دارم که از ووکامرس برای فروشگاه و از دکان برای فروشندگی استفاده کردم. هدف از سایت هم فروش فایل های دانلودی (فیلم) هست. چیزی که واسم خیلی مهمه سرعت سایت هست . چون خریدار بعد از پرداخت، باید راحت بتونه فایل و دانلود کنه. همچنین فکر نمیکنم که حجم فایل های سایت من (به غیر از فیلم ها) چیزی بیشتر از 1 گیگ بشه. تعداد مشتریان هم که بازدید ممکنه بکنن در روز بین 100 تا 1000 نفر هست. با 3 تا شرکت هاست صحبت کردم و پلن های مختلف رو دیدم. چیزایی که من باید تهیه بکنم این موارد هستن:

1) پنل: که قطعا میخوام cpanel باشه

2) هاست: که باید فایل های بسته طراحی شده سایت وردپرس و توش قرار بدم . تصاویر و سایر فایل ها توش اپلود میشن

3) هاست دانلود: که فیلم های اموزشی برای دانلود توسط مشتری، توش اپلود میشن

با این تفاسیر من چند تا پلن زیر و دیدم که دوست دارم نظر شما رو هم بدونم. ممنون میشم با راهنمایی های خوبتون، من و تو انتخاب درست، کمک کنید

1.PNG

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، m3hrdaad گفته است :

با سلام و احترام خدمت همه شما دوستان عزیزم

من یک سایت وردپرسی دارم که از ووکامرس برای فروشگاه و از دکان برای فروشندگی استفاده کردم. هدف از سایت هم فروش فایل های دانلودی (فیلم) هست. چیزی که واسم خیلی مهمه سرعت سایت هست . چون خریدار بعد از پرداخت، باید راحت بتونه فایل و دانلود کنه. همچنین فکر نمیکنم که حجم فایل های سایت من (به غیر از فیلم ها) چیزی بیشتر از 1 گیگ بشه. تعداد مشتریان هم که بازدید ممکنه بکنن در روز بین 100 تا 1000 نفر هست. با 3 تا شرکت هاست صحبت کردم و پلن های مختلف رو دیدم. چیزایی که من باید تهیه بکنم این موارد هستن:

1) پنل: که قطعا میخوام cpanel باشه

2) هاست: که باید فایل های بسته طراحی شده سایت وردپرس و توش قرار بدم . تصاویر و سایر فایل ها توش اپلود میشن

3) هاست دانلود: که فیلم های اموزشی برای دانلود توسط مشتری، توش اپلود میشن

با این تفاسیر من چند تا پلن زیر و دیدم که دوست دارم نظر شما رو هم بدونم. ممنون میشم با راهنمایی های خوبتون، من و تو انتخاب درست، کمک کنید

1.PNG

قیمت پنل ها ذکر نکردید واسه انتخاب بهتر

لینک به ارسال

خوب الان سوال من اینه که چه پارامترهایی توی این جدول مهم است؟ راستش من خودم از پارس.هاست قبلا سرویس گرفتم و از پشتیبانیشون خیلی راضی بودم. اینم نتیجه بررسی من از میهن هاست که با قبلی ها تجمیع شده

Capture.PNG

لینک به ارسال

از هر جا هاست میگیرید از میزبانفا نگیرید ، 

هاست یکی از دوستان روی میزبانفا بود ، اینقده ارور داد این هاست تا پیشنهاد دادم سایتش رو داد براش به سرور پارسپک منتقل کردم براش، الان یه هاست تست دارم روش دیوانه وار قطع میشه و این مشکلشم از زمانی شروع شد که سرورا رو مرو به ایران منتقل کرده دیگه سرور خارجی نداره ، افتضاح شده 

من پیشنهاد میدم بری روی سرور پارسپک قیمتاش خیلی خوبه ، توی شرکتی که کار میکردم همه هاست هاش پارس پک بود و واقعا پشتیبانی خوبی داره و تنها شرکتی هستن که هم فنی واقعا کاربلدن و هم صداقت دارن توی ارائه خدمات 

فقط پنل ادمینش دایرکت ادمین هست که برای هاست های اختصصای با هزینه cpanel و ... هم نصب میکنن 

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، soma گفته است :

از هر جا هاست میگیرید از میزبانفا نگیرید ، 

هاست یکی از دوستان روی میزبانفا بود ، اینقده ارور داد این هاست تا پیشنهاد دادم سایتش رو داد براش به سرور پارسپک منتقل کردم براش، الان یه هاست تست دارم روش دیوانه وار قطع میشه و این مشکلشم از زمانی شروع شد که سرورا رو مرو به ایران منتقل کرده دیگه سرور خارجی نداره ، افتضاح شده 

من پیشنهاد میدم بری روی سرور پارسپک قیمتاش خیلی خوبه ، توی شرکتی که کار میکردم همه هاست هاش پارس پک بود و واقعا پشتیبانی خوبی داره و تنها شرکتی هستن که هم فنی واقعا کاربلدن و هم صداقت دارن توی ارائه خدمات 

فقط پنل ادمینش دایرکت ادمین هست که برای هاست های اختصصای با هزینه cpanel و ... هم نصب میکنن 

البته اصلاح میکنم تنها شرکتی که من استفاده کردم و این خصوصیات رو داشته پارسپک بوده ، دوستان با تجربه بیشتر باید نظر بدن چون انتخاب سرور مناسب یک کار خیلی تخصصی هست و بهتره از کسایی که سابقه بالایی دارن کمک بگیرید  ،پلن های هاست ها رو بخونید و از پشتیبانی خریدشون بخواین بدون اغراق درباره سرورشون توضیح بدن 

لینک به ارسال

سلام

بهترین پیشنهاد استفاده از سرور مجازی هست اما خب هزینه‌هاش بالا میره چون هزینه خود سرور + هزیه لایسنس سی‌پنل با هم زیاد میشه.

لینک به ارسال

اگر قابل ارتقا هست با یک مورد ساده‌تر و کم هزینه‌تر شروع کنید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز بهترین هاست ها به خصوص ایران سرور به ترتیب زیر هست

1- هاست ابری لینوکس

2- هاست لینوکس

3- هاست وردپرس

و هاست های ایران سرور امکان ارتقا دارن

و هاست داخل ایران از لحاض سرعت بهتر هست 

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

توصیه می کنم که از سرور مجازی برای سایت های CMS استفاده نکنید. یا اگر هم استفاده کردید مثلا رم 6 به بالا بگیرین. چون کش می کنه توی رم و دیگه بالا نمیاد.

در هر صورت اگر علاقه مند بودید برای سرور مجازی این مقاله رو من دیدم که بهترین ها رو معرفی کرده بود اگر خواستین. 

از ایران سرور هم خواستین بگیرین توصیه می کنم اول هاست ابری، بعد وردپرسی رو انتخاب کنید. (ابریش بهتره)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...