رفتن به مطلب

درخواست فرم چندمرحله‌ای

پست های پیشنهاد شده

سلام خوبین

تو گوگل دنبال فرم بودم با اینجا برخورد کردم

من دنبال یک فرم هستم که چند مرحله ای باشه و تو مرحله اول مثلا توی فرم چند تا محصول داشته باشیم کاربر از لیست کشویی یک محصولو انتخاب کنه و قیمت اون محصول توی فیلد بغلش نمایش داده بشه ( من 6 تا محصول دارم که قیمت محصولات فرق داره )  و بعدش بره به مرحله بعد وارد کردن اطلاعات و .....

توی گوگل که دنبالش بودم به یه سایت برخوردم که فرم داشت این مدلی بود دقیقا همونو میخوام

d.thumb.jpg.f01b1a64197b3becf019d9e01508989b.jpg

چطوری میتونم همچین چیزی بسازم ؟

ویرایش شده توسط ehsantoomaj2000
لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، ehsantoomaj2000 گفته است :

سلام خوبین

تو گوگل دنبال فرم بودم با اینجا برخورد کردم

من دنبال یک فرم هستم که چند مرحله ای باشه و تو مرحله اول مثلا توی فرم چند تا محصول داشته باشیم کاربر از لیست کشویی یک محصولو انتخاب کنه و قیمت اون محصول توی فیلد بغلش نمایش داده بشه ( من 6 تا محصول دارم که قیمت محصولات فرق داره )  و بعدش بره به مرحله بعد وارد کردن اطلاعات و .....

توی گوگل که دنبالش بودم به یه سایت برخوردم که فرم داشت این مدلی بود دقیقا همونو میخوام

d.thumb.jpg.f01b1a64197b3becf019d9e01508989b.jpg

چطوری میتونم همچین چیزی بسازم ؟

با سلام. خداروشکر امروزه وردپرس خیلی افزونه های خوب و پیشرفته ای داره که حتی دست شما رو باز گذاشته برای همه کاری. من استفاده از این دو فرم ساز و پیشنهاد می کنم که هر دو هم تجاری هستن

Gravity Form

Formidable Forms

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، m3hrdaad گفته است :

با سلام. خداروشکر امروزه وردپرس خیلی افزونه های خوب و پیشرفته ای داره که حتی دست شما رو باز گذاشته برای همه کاری. من استفاده از این دو فرم ساز و پیشنهاد می کنم که هر دو هم تجاری هستن

Gravity Form

Formidable Forms

ولی برای وردپرس نمیخوام و به صورت جدا میخوام

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به درخواست فرم چندمرحله‌ای تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...