رفتن به مطلب

حذف یا غیرفعال سازی برخی از فیلدها در ویرایش پروفایل کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام به همه دوستان خودم

من یک سوالی دارم که شاید برای خیلی از شماها این موضوع خیلی عجیب و یا پیش پا افتاده باشه. ولی واقعا سوالی هست برام و دوست دارم زودتر برطرفش کنم.

در بخش «کاربران» وردپرس من وقتی که وارد ویرایش پروفایل یک کاربر میشم، کلی فیلد و بخش وجود داره که من دوست دارم برخی از این فیلدها اصلا نباشن یا غیرفعال باشن. این قسمت هایی که نمیخوام رو میتونید تو تصاویر پیوست ببینید. که به صورت هایلایت مشخص شدن.

من رو وردپرسم افزونه های دکان و ووکامرس و هم نصب کردم.

نکته ای که هست اینه که من تمامی فایل ها php سیستم و باز کردم و با ابزار inspect element کد مورد نظر و جستجو کردم ولی موفق نشدم پیدا کنم.

کسی اینجا میدونه چجوری میشه این بخش ها رو غیرفعال یا حذف کرد؟

اگر کسی میتونه حتی پولی هم مشکل نداره. پیغام بدید ممنون میشم.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، m3hrdaad گفته است :

با سلام و احترام به همه دوستان خودم

من یک سوالی دارم که شاید برای خیلی از شماها این موضوع خیلی عجیب و یا پیش پا افتاده باشه. ولی واقعا سوالی هست برام و دوست دارم زودتر برطرفش کنم.

در بخش «کاربران» وردپرس من وقتی که وارد ویرایش پروفایل یک کاربر میشم، کلی فیلد و بخش وجود داره که من دوست دارم برخی از این فیلدها اصلا نباشن یا غیرفعال باشن. این قسمت هایی که نمیخوام رو میتونید تو تصاویر پیوست ببینید. که به صورت هایلایت مشخص شدن.

من رو وردپرسم افزونه های دکان و ووکامرس و هم نصب کردم.

نکته ای که هست اینه که من تمامی فایل ها php سیستم و باز کردم و با ابزار inspect element کد مورد نظر و جستجو کردم ولی موفق نشدم پیدا کنم.

کسی اینجا میدونه چجوری میشه این بخش ها رو غیرفعال یا حذف کرد؟

اگر کسی میتونه حتی پولی هم مشکل نداره. پیغام بدید ممنون میشم.

سلام

ببخشید اما اینکار چه دلیلی مفیدی میتونه داشته باشه؟

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، m3hrdaad گفته است :

من دوست ندارم که فیلدهای اضافی وجود داشته باشه و دوست دارم هرچی که نیاز دارم همون وجود داشته باشه. یک نوع بیماری وسواسی :D

باید این کد رو در فایل functions.php اضافه کنید و  فیلدهای موردنظرتون رو به ترتیب حذف کنید

مثلا من الان فیلد بیوگرافی رو حذف کردم

function remove_personal_options(){
echo '<script type="text/javascript">jQuery(document).ready(function($) {
$("form#your-profile .user-description-wrap").remove(); 
});</script>';
}
add_action('admin_head','remove_personal_options');

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام

ببخشید اما اینکار چه دلیلی مفیدی میتونه داشته باشه؟

در 4 دقیقه قبل، cherry گفته است :

باید این کد رو در فایل functions.php اضافه کنید و  فیلدهای موردنظرتون رو به ترتیب حذف کنید

مثلا من الان فیلد بیوگرافی رو حذف کردم

$("form#your-profile .user-twitter-wrap").remove(); 
});</script>';
}

خیلی ممنون از شما

این فایل function.php دقیقا کجا میتونم پیداش بکنم؟ در theme هست یا در افزونه ها؟ چون من چندتا پوشه به نام function دارم. پوشه های من در theme و افزونه ها به صورت تصویر پیوست هستن.

سوال دیگه اینکه با این کدی که شما دادید به من، من مثلا اگر بخوام که توئیتر رو حذف کنم، باید کد به صورت زیر و وارد کنم؟

$("form#your-profile .user-twitter-wrap").remove(); 
});</script>';
}

5.PNG

6.PNG

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، m3hrdaad گفته است :

خیلی ممنون از شما

این فایل function.php دقیقا کجا میتونم پیداش بکنم؟ در theme هست یا در افزونه ها؟ چون من چندتا پوشه به نام function دارم. پوشه های من در theme و افزونه ها به صورت تصویر پیوست هستن.

خواهش میکنم

فولدر قالبتون رو بازکنید و فایلی با نام functions رو با ویرایشگر متن باز کنید توجه داشته باشید و برای اینکه پسوند فایل هارو ببینید در ویندوز همانند تصویر پیوست گزینه رو فعال کنید

بله به همین نحو باید کلاس یا آی دی فیلد موردنظر رو پیدا و از طریق کد جاوا اسکریپت حذفش کنید

Untitled.png

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m3hrdaad گفته است :

واقعا ازت ممنونم دوست عزیزم. من از این دست سوالات زیاد دارم. دوباره مزاحمت میشم. :rolleyes:

خواهش میکنم بزرگوار

بازهم سوالی داشتید در خدمتم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...