رفتن به مطلب

تغییر رنگ تم قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان. من از قالب فالکو استفاده میکنم برای سایتم. این قالب بطور پیشفرض 4 تم رنگی قرمز، نارنجی، سبز و آبی رو داره. من میخوام تم قالب رو به بنفش تغییر بدم. تو فایل style.css رنگ قرمز کد اون رنگ هایی که میخواستم به بنفش تغییر کنه رو تغییر دادم و فایل رو سیو کردم، اما وقتی از بخش پیشخوان وردپرس رنگ قرمز رو انتخاب میکنم همچنان تم رنگی سایت قرمز هست و تغییری نمیکنه!!

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mahsa98 گفته است :

سلام خدمت دوستان. من از قالب فالکو استفاده میکنم برای سایتم. این قالب بطور پیشفرض 4 تم رنگی قرمز، نارنجی، سبز و آبی رو داره. من میخوام تم قالب رو به بنفش تغییر بدم. تو فایل style.css رنگ قرمز کد اون رنگ هایی که میخواستم به بنفش تغییر کنه رو تغییر دادم و فایل رو سیو کردم، اما وقتی از بخش پیشخوان وردپرس رنگ قرمز رو انتخاب میکنم همچنان تم رنگی سایت قرمز هست و تغییری نمیکنه!!

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

سلام

باید فایل های قالب رو بررسی کرد برای چنین موردی

در این موارد تغییر رنگ معمولا یه سری کدهای دیگر در فایل هایی همچون فانکشن نوشته میشه و 99.9% ربطی به فایل style.css شاید نداشته باشه

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، cherry گفته است :

سلام

باید فایل های قالب رو بررسی کرد برای چنین موردی

در این موارد تغییر رنگ معمولا یه سری کدهای دیگر در فایل هایی همچون فانکشن نوشته میشه و 99.9% ربطی به فایل style.css شاید نداشته باشه

من چیزی در این مورد پیدا نکردم! میشه یکم بیشتر راهنمایی کنین؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mahsa98 گفته است :

من چیزی در این مورد پیدا نکردم! میشه یکم بیشتر راهنمایی کنین؟

اینجوری نمیشه راهنمایی کرد باید کدهای قالب رو ببینم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...