unid_user

post type
ایجاد فایل جستجو برای پست تایپ خاص

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و درود

دوستان گرامی ، من یه فایل search.php ساختم و با دستور شرطی زیر گفتم اگه پست تایپ product بود نتایج رو نشون بده.

<div class="woocommerce woocommerce-box">
  <ul class="products">
    <?php if ( post_type_exists( 'product' ) ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
    <li class="product">
      <a class="woocommerce-LoopProduct-link woocommerce-loop-product__link" href="<?php the_permalink(); ?>">
        <?php woocommerce_template_loop_product_thumbnail() ?>
        <h2 class="woocommerce-loop-product__title"><?php the_title(); ?></h2>
        <span class="price">
          <?php woocommerce_template_loop_price() ?>
        </span>
        <?php woocommerce_template_loop_add_to_cart(); ?>
      </a>
    </li>
    <?php endwhile; ?>
    <?php else: ?>

<?php endif; ?>
  </ul>
</div>

اما وقتی می خوام اسم یک مقاله رو توی قسمت جستجوی سایت وارد کنم. در صفحه نمایش جستجوها که کدهای بالا توش نوشته شده یک خطا میده. هرچند که اون مقاله هم نشون داده میشه.

Fatal error: Call to a member function get_price_html() on null in /home2/tinymedi/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/loop/price.php on line 26

اولا راهی برای حل این مشکل وجود داره؟

دوم اینکه میشه مثلا search-product.php ساخت و نتایج جستجو رو از search.php جدا نمایش بده؟

با تشکر و سپاس

ویرایش شده در توسط unid_user
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

درون حلقه قبل از نمایش چک کن ببین که اگه پست تایپ product هست کارش رو انجام بده.

<div class="woocommerce woocommerce-box">
    <ul class="products">

<?php if ( post_type_exists( 'product' ) ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

<?php if ( get_post_type() == 'product' ): //check for post type ?>

<li class="product">
                    <a class="woocommerce-LoopProduct-link woocommerce-loop-product__link"
                       href="<?php the_permalink(); ?>">
						<?php woocommerce_template_loop_product_thumbnail() ?>
                        <h2 class="woocommerce-loop-product__title"><?php the_title(); ?></h2>
                        <span class="price"><?php woocommerce_template_loop_price() ?></span>
						<?php woocommerce_template_loop_add_to_cart(); ?>
                    </a>
                </li>

<?php endif; ?>

<?php endwhile; ?>

<?php else: ?>

<?php endif; ?>
    </ul>
</div>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط matinvafadoost
      سلام . وقت بخیر 
      چطور میتونم برای یکسری پست تایپ های سفارشی روتین ایجاد کنم یعنی زمانی که یک پست تایپ در وردپرس منتشر میشود یک تابع هر ساعت از زمانی که پست منتشر شده بیاد و یک یکسری دیتا ها را در پست تایپ اپدیت کند ؟

• توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط omidch
      من چند پست تایپ مختلف دارم که هر کدام دارای تصاویر با ابعاد و سایز های مختلف میباشند. میخواهم که در هر پست تایپ وقتی تصویری آپلود میشود انتخاب شود چه سایز های از تصاویر کوچک جنریت شود و یا هیچ تصویر کوچکی جنریت نشود و فقط تصویر اصلی آپلود شود. آیا راهی برای این وجود دارد؟
    • توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط omidch
      سلام دوستان
      فرض کنید برای یک سایت فیلم و سریال چند پست تایپ جدید ایجاد شود. مثلا یکی برای صفحه بازیگران و یکی برای صفحه فیلم. آیا این امکان وجود دارد که در صفحه ویرایش فیلم چیزی شبیه به انتخاب دسته بندی باشد که پست تایپ دیگر یعنی بازیگر را انتخاب کنیم و در صفحه فیلم نام بازیگر به همراه تصویر شاخص بازیگر که در پست تایپ دیگر است نمایش داده شود. همچنین در صفحه اخبار . خبر هایی که مربوط به یک فیلم است (در پست تایپ دیگر) انتخاب شود که عنوان خبر در صفحه فیلم نمایش داده شود.

به بیان دیگر فرض کنید یک صفحه فیلم وجود دارد. که حاوی لیست بازیگران که با کلیک بر روی هر کدام به صفحه بازیگر منتقل شود (خود صفحه بازیگر یک پست تایپ متفاوت است)‌ و همچنین حاوی تعدادی عنوان خبر است که با کلیک بر روی عنوان وارد صفحه آن خبر میشود. و این موارد نمیخواهم که دستی وارد شود یعنی نمیخواهم فیلدی را قرار بدم که عکس و عنوان ولینک صفحه بازیگر را در صفحه فیلم قرار بدم ، میخواهم همانند انتخاب دسته بندی یا تگ . آن را انتخاب کنم.