رفتن به مطلب

قالب wordpress برای سایت آگهی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

برای راه اندازی یک سایت نیازمندی ( درج آگهی) با استفاده از قالب wordpress کدام قالب را پیشنهاد می دهید؟

آیا قالب رایگان مناسب است؟

نام قالب وردپرس این سایت superad.ir چیست؟

لینک به ارسال

سلام @Aliyeh

درصورتی که قصد راه اندازی وبسایت آگهی بصورت حرفه ای رو دارید، درسته وردپرس سیستم قدرتمندیه اما برای چنین موردی اسکریپت osclass رو پیشنهاد میکنم

وبسایتی هم که ذکر کردین در حال استفاده از osclass هستند و قالب مورد استفاده wizestate

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام @cherry

با تشکر از شما

این سایت از کدام قالب و اسکریت استفاده می کند؟

شما کدام را پیشنهاد می دهید؟

اغلب افراد از کدامیک استفاده می کنند؟

theme.jpg

لینک به ارسال

خواهش میکنم @Aliyeh

بنظر میاد پوسته وردپرس کلاسی پرس باشه

در صورتی که قصد راه اندازی وبسایت با طول عمر بالا و به چیزی در سطح شیپور و دیوار فکر میکنید با وردپرس هم میشه چنین وبسایت هایی رو ساخت و بی شک حتی قدرتمند تر و همچنین بنده هم یکی از طرفداران پروپا قرص وردپرس هستم و برای هرکاری ازش استفاده میکنم

اما این امکان توسط او اس کلاس فراهم شده تا اسکریپتی با امکانات حرفه ای و قالب های در سطح وبسایت های ذکر شده و پشتیبانی فارسی داشته باشید و اینکه نظر منو سمت خودش جلب کرد و اگر بخوام وبسایت آگهی راه اندازی کنم حتما ازش استفاده میکنم (بنظرم زیاد خودتون رو محدود به وردپرس نکنید که برای هرکاری بخواید ازش بهره بگیرید)

وردپرس سیستم بسیار خوبیه و قدرتمند و حتی امنیتش هم تایید شدس ، ولی وقتیکه او اس کلاس فارسی بصورت رایگان با آموزش نصبش هست یه زحمتی به خودتون بدین و برای اولین بارهم که شدن نصبش کنید و قالب های تجاری و افزودنی هاشو بررسی کنید شاید نظرتون سمتش جلب شد و استفاده کردین

وردپرس : قالب ها و افزونه های بسیار خوبی با هزینه بالا داره

او اس کلاس: افزودنی ها و قالب های در سطح وبسایت های ذکر شده داره با هزینه پایین فقط یه نمه هزینه هاتون از وردپرس بیشتر میشه درصورتی که بخواید امکانات اختصاصی بهش اضافه کنید

امیدوارم مفید باشه

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز @cherry

من همون اسکریپت و قالب که گفتید رو برای سایتم انتخاب کردم، داخل سایت osclass مراحل نصب را گذاشته بود و طبق همون، مرحله به مرحله جلو رفتم، تا اینکه به مرحله ورود نام پیاگاه داده و نام کاربر رسیدم

تو این مرحله وقتی نام پایگاه داده را وارد می کنم، با پیغام خطا روبرو می شود

لطفا راهنمایی کنید

nasb.jpg

این مقادیر طبق مقادیر وارد شده در هاست درج شده، بعد از وارد کردن مقادیر ، وقتی می خواهم به مرحله بعد بروم

این خطا صادر میشود

OSCLASS.jpg

ویرایش شده توسط Aliyeh
لینک به ارسال
در در 2/18/2019 at 12:11، cherry گفته است :

سلام @Aliyeh

درصورتی که قصد راه اندازی وبسایت آگهی بصورت حرفه ای رو دارید، درسته وردپرس سیستم قدرتمندیه اما برای چنین موردی اسکریپت osclass رو پیشنهاد میکنم

وبسایتی هم که ذکر کردین در حال استفاده از osclass هستند و قالب مورد استفاده wizestate

موفق باشید

@cherry سوالی برام پیش اومد قالب های دیگه osclass رو دیدم ، همگی در wappalyzar  برای تکنولوژی ها درسته ولی این یکی سایت چرا وردپرس میزنه :ph34r: عجیبه os.thumb.png.1a87e6c22d35d2a0161cdea08047cff7.png

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، soma گفته است :

@cherry سوالی برام پیش اومد قالب های دیگه osclass رو دیدم ، همگی در wappalyzar  برای تکنولوژی ها درسته ولی این یکی سایت چرا وردپرس میزنه :ph34r: عجیبه os.thumb.png.1a87e6c22d35d2a0161cdea08047cff7.png

بنده هم متوجه این مورد نشدم :huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...