رفتن به مطلب

افزونه زمینه دلخواه acf

پست های پیشنهاد شده

سلام. من برای نمایش برخی اطلاعات تو صفحه تسویه حساب ووکامرس از افزونه acf استفاده میکنم. زمینه دلخواهم رو ایجاد کردم. تو قسمت افزودن محصول هم مقدار زمینه دلخواه رو مینویسم.

ولی برای نمایشش نمیدونم باید کجا کدش رو بنویسم! من این کد رو 

نام استاد: <?php if( get_field( 'ostad_name' ) ): ?>

<?php the_field( 'ostad_name' ); ?>

<?php endif; ?>

داخل فایل form-checkout.php قرار دادم. حتی (نام استاد:) رو هم نمایش میده ولی مقدارش رو نمایش نمیده !!!

و اینکه همین کار رو روی پست ها انجام دادم و دیدم که درست کار میکنه و توی پست ها نام استاد به همراه مقدار وارد شده رو نمایش میده...

اشکال از کجا میتونه باشه؟

لینک به ارسال

@mahsa98

توجه کنید فایل form-checkout.php براش آیدی محصولات یا پست ها مشخص نیست بنابراین شما به توابع ACF باید بگید که مقدار ostad_name برای کدوم پست یا محصول رو نمایش بده.

پارامتر دوم توابع get_field و the_field مربوط به آیدی پست هست.

get_field('ostad_name', 777);
the_field('ostad_name', 777);

مثلا در بالا گفتم زمینه دلخواه ostad_name پستی/محصولی که آیدیش 777 هست رو نمایش بده.

در غیر اینصورت که تابع نمیدونه منظور ما ostad_name کدوم یکی از پست ها یا محصولات هست.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

@mahsa98

توجه کنید فایل form-checkout.php براش آیدی محصولات یا پست ها مشخص نیست بنابراین شما به توابع ACF باید بگید که مقدار ostad_name برای کدوم پست یا محصول رو نمایش بده.

پارامتر دوم توابع get_field و the_field مربوط به آیدی پست هست.

get_field('ostad_name', 777);
the_field('ostad_name', 777);

مثلا در بالا گفتم زمینه دلخواه ostad_name پستی/محصولی که آیدیش 777 هست رو نمایش بده.

در غیر اینصورت که تابع نمیدونه منظور ما ostad_name کدوم یکی از پست ها یا محصولات هست.

ممنون از پاسختون. خب آخه هر محصولی اطلاعاتش متفاوته. در اینصورت باید چطور کدش رو تعریف کنم یا کجا بنویسم؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mahsa98 گفته است :

در اینصورت باید چطور کدش رو تعریف کنم یا کجا بنویسم؟

صفحه مربوط به فایل form-checkout.php محصولی رو توش نمایش میده؟

یعنی مثلا عنوان یه محصول ممکنه توی اون صفحه نمایش داده بشه؟

چون من به ووکامرس مسلط نیستم میپرسم.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

صفحه مربوط به فایل form-checkout.php محصولی رو توش نمایش میده؟

یعنی مثلا عنوان یه محصول ممکنه توی اون صفحه نمایش داده بشه؟

چون من به ووکامرس مسلط نیستم میپرسم.

خیر. کاربر پس از انتخاب محصول به این صفحه منتقل میشه و اطلاعاتی از محصول رو میخوام براش نمایش بدم. در پایین صفحه هم امکان انتخاب نوع درگاه پرداختی و دکمه پرداخت هزینه وجود داره.

امکانش نیست با شورت کد تو قسمت ویرایش برگه اینکار رو انجام داد؟

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، mahsa98 گفته است :

امکانش نیست با شورت کد تو قسمت ویرایش برگه اینکار رو انجام داد؟

والا شورتکد اینا رو که نمیدونم.

ولی در کل باید به آیدی محصولات توی سبد خرید رسید بعد به وسیله آیدیشون نام استاد رو گرفت.

مجموعا یه همچین کدی توی اون فایل form-checkout.php میتونه نام استادهای محصولات توی سبد خرید رو نشون بده.

foreach ( WC()->cart->get_cart() as $cart_item ) {

$product = $cart_item['data'];

if( !empty( $product ) ) {

$id = $product->get_id();

?>

<?php if( get_field( 'ostad_name', $id ) ): ?>

نام استاد: <?php the_field( 'ostad_name', $id ); ?>

<?php endif; ?>

<?php

}

}

لینک به ارسال
در در 2/12/2019 at 20:22، mehran-b گفته است :

مجموعا یه همچین کدی توی اون فایل form-checkout.php میتونه نام استادهای محصولات توی سبد خرید رو نشون بده.

خیلی خیلی ممنونم ازتون. خیلی کاربردی بود. فقط اینکه اگه بخوام بهشون استایل بدم چطوری باید این کارو بکنم؟ مثلا بگم این اطلاعات توی یک کادر نشون داده بشه. فونتش بولد باشه و ... ممنون میشم اگه اینم لطف کنین راهنمایی کنین

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mahsa98 گفته است :

خیلی خیلی ممنونم ازتون. خیلی کاربردی بود. فقط اینکه اگه بخوام بهشون استایل بدم چطوری باید این کارو بکنم؟ مثلا بگم این اطلاعات توی یک کادر نشون داده بشه. فونتش بولد باشه و ... ممنون میشم اگه اینم لطف کنین راهنمایی کنین

خواهش میکنم.

در مورد استایل بنده برنامه نویس فرانت اِند نیستم.

منتظر پاسخ سایر دوستان باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...