رفتن به مطلب

درخواست دکمه اشتراک گذاری پست مانند اپارات

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواهم برای پست های آموزش های ویدئویی دقیقا مانند اپارت دکمه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی داشته باشم. مانند تلگرام، واتساپ، فیس بوک، توییتر و...

ممنون میشم دوستان و اساتید گرامی راهنمایی بفرمایند.

لینک به ارسال

سلام @chem

بفرمایید، کدهای html / css که باید خودتون لینک های شبکه اجتماعی رو بهشون اضافه کنید و در مکان مورد نظر قرار بدین

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام @chem

بفرمایید، کدهای html / css که باید خودتون لینک های شبکه اجتماعی رو بهشون اضافه کنید و در مکان مورد نظر قرار بدین

سلام استاد @cherry

صمیمانه از محبت شما سپاسگزارم

میشه بفرمایید چطور لینک شبکه های اجتماعی بهش اضافه کنم؟

چون می خوام طوری باشه که برای هر پست مانند اپارت لینک اشتراک اتومایتک همون مطلب برای شبکه اجتماعی مورد نظر ساخته بشه مثلا برای  تلگرام من این لینک رو از یک پست به اشتراک گذاشتم

دوم اینکه اگه بشه در موقع ساختن لینک اشتراک گذاری، لینک کوتاه ساخته بشه نه لینک عنوان پست

و در آخر اینکه آیکن هر شبکه اجتماعی هم در کنار اون باشه

با تشکر فراوان

مثلا یک لینک ملاحظه بفرمایید

https://t.me/share/url?url=https://www.aparat.com/v/malO7&text=%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C+%DA%AF%D9%84+-+%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%DA%AF%D9%84+%D8%B1%D8%B2+%DA%A9%D8%A7%D8%BA%D8%B0%DB%8C+-+%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C

لینک به ارسال

خواهش میکنم

کد رو مجدد براتون ویرایش و ارسال میکنم اما برای قرار دادن آیکون شبکه های اجتماعی مثلا کلوب که ایرانیه یا باید فونت آیکون بسازید یا اینکه از تصویر استفاده کنید که این مورد دست خودتون رو میبوسه

لینک به ارسال
خواهش میکنم
کد رو مجدد براتون ویرایش و ارسال میکنم اما برای قرار دادن آیکون شبکه های اجتماعی مثلا کلوب که ایرانیه یا باید فونت آیکون بسازید یا اینکه از تصویر استفاده کنید که این مورد دست خودتون رو میبوسه

سپاسگزارم استاد
کلوب نباشه مشکلی نیست کلا این موارد با آیکون باشه کافیه
تلگرام، واتساپ، گوگل پلاس، فیسبوک، توییتر، لینکدین باشه کافیه
لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام @chem

کدهارو ویرایش کردم 

درود استاد عزیزم

کدها الان دقیقا همون چیزی هست که می خواستم

خداخیرتون بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...