رفتن به مطلب

مشکل در لود قالب و افزونه کش

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

من از قالب پابلیشر استفاده میکنم - چند روز پیش برای اینکه 1 بخش ثبت اطلاعات از طرف بازدید کنندگان داشته باشم با افزونه gravity froms یک صفحه ساختم و برای زیباتر کردنش از افزونه زیباساز قلم سافت استفاده کردم . این افزونه رو که نصب کردم قالب سایت به هم ریخت و هرکاری کردم درست نشد . 

افزونه رو پاک کردم – کش مرورگر و خود وردپرس را پاک کردم درست نشد ( افزونه Auto Optimize )

افزونه کش رو به صورت کامل از روی وردپرس حذف کردم درست نشد .
تنظیمات بوستر خود قالب رو خاموش کردم درست نشد
روی کلودفلر بودم و از روی کلود هم سایتو برداشتم باز هم درست نشد
تمام پوشه هایی که روی هاست مربوط به کش بودند هم حذف کردم اما باز هم درست نشد
خلاصه اینکه تمام افزونه هایی که مربوط به کش و … بودند را هم حذف کردم درست نشد
و الان هم هیچ افزونه کش دیگه ای هم ندارم
تمام افزونه های اضافی رو هم حذف کردم و قالب رو با 2.3 تا افزونه خود قالب تست کردم اوکی نشد. 

اما زمانی که 1 قالب دیگه روی سایت نصب میکنم به خوبی کار میکنه و هیچ مشکلی با بقیه قالب ها ندارم اما فقط با قالب پابلیشر این مشکل را دارم

بعد از تمام این کارها برای اینکه دیتابیس و خود وردپرس رو بهینه کنم که شاید درست بشه از افزونه های ترمیم دیتابیس مثل DB optimize و.... استفاده کردم و تمام جدوال اضافی رو هم پاک کردم باز هم درست نشد .

اما بعد از یکی دو روز امدم افزونه wp-rocket رو نصب کردم و تمام گزینه های مربوط به بخش بهینه سازی فایل های css و js رو فعال کردم قالب اوکی شد اما تا این افزونه رو پاک میکنم باز هم قالب خراب میشه . 

به نظرتون باید چیکار کنم که مشکل از بین بره و درست بشه ؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...