رفتن به مطلب

تغییر اسم دکمه های owl carousel

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، می خوام دو تا دکمه مربوط به اسلایدر owl carousel رو از next و prev به < و > تبدیل کنم. چه راه حلی وجود داره؟

در ضمن من از پلاگین وردپرس استفاده نمی کنم. و فقط ماژول جی کوئری اون رو استفاده می کنم.

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی ، می خوام دو تا دکمه مربوط به اسلایدر owl carousel رو از next و prev به < و > تبدیل کنم. چه راه حلی وجود داره؟

در ضمن من از پلاگین وردپرس استفاده نمی کنم. و فقط ماژول جی کوئری اون رو استفاده می کنم.

با تشکر و سپاس

سلام 

اگه اسلایدرشو خودتون تنظیم کرده باشید. تو کد js که داره یه پارامتری داره به اسم nav که اینو برابر با true کنید فلش های ناوبری رو زیر اسلایدر براتون نمایش میده.

برای اطلاعات بیشتر میتونید لینک زیر رو مشاهده کنید:

https://goo.gl/yVmyW2

لینک به ارسال
در هم اکنون، sajad گفته است :

سلام 

اگه اسلایدرشو خودتون تنظیم کرده باشید. تو کد js که داره یه پارامتری داره به اسم nav که اینو برابر با true کنید فلش های ناوبری رو زیر اسلایدر براتون نمایش میده.

برای اطلاعات بیشتر میتونید لینک زیر رو مشاهده کنید:

https://goo.gl/yVmyW2

nav رو برابر true گذاشتم و به من next , prev رو نشون میده. من میخوام بجاش از html symbol یا قبل و بعد استفاده کنم.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

nav رو برابر true گذاشتم و به من next , prev رو نشون میده. من میخوام بجاش از html symbol یا قبل و بعد استفاده کنم.

تو فایل js که داره next , prev  رو سرچ کنید و با عبارت مورد نظر خودتون جایگزین کنید.

لینک به ارسال

سلام @unid_user

دوست عزیز @sajad درست راهنمایی کردن اما اگر میخوای از راه راحت تری واردشی کافیه این ویژگی رو زیر nav: true قرار بدی

navText: ["<div class'owl-prevpage'>قبلی</div>","<div class'owl-nextpage'>بعدی</div>"],

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...