رفتن به مطلب

مات کردن تصویر بگراند پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید 

سوالم در رابطه با بلور کردن تصویر بکگراند هر پست هست

میخوام عکس هایی که میزارم تا 90 درصد بلور بشن

از فیلتر 

background-img{

filter-blur: 90px;

}

که استفاده میکنم ارور میده و زرد میشه و یه خط روش کشیده میشه در واقع کد اشتباه و اجرا نمیشه

داخل  استایل body هم این کد رو اعمال کردم اما تمام عکس ها بلور میشن

اساتید محترم لطفا یه نگاه به لینک زیر بندازن و بهم کمک کنند که چطور عکس بکگراند پست ها رو بلور کنم

https://estedadrap.ml/hamed-fard-badaz-margam/

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، estedadrap گفته است :

background-img{

filter-blur: 90px;

}

سلام دوست گرامی، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

سینتکس کدتون مشکل داره، دستور مات کردن به این شکله:

img {
    filter: blur(5px);
}

به جای img کلاس یا آی‌دی مورد نظرتون رو قرار بدید، وگرنه کل عکسای سایتتون مات میشه.

ویرایش شده توسط فرشاد گوهری
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام دوست گرامی، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

سینتکس کدتون مشکل داره، دستور مات کردن به این شکله:

img {
    filter: blur(5px);
}

به جای img کلاس یا آی‌دی مورد نظرتون رو قرار بدید، وگرنه کل عکسای سایتتون مات میشه.

ممنون بابت جوابتون درواقع مشکل من اینه که مسیر استایل دهی تصاویر بگراند رو متوجه نشدم و نتونستم پیداش کنم

و وقتی این استایل رو برای تصاویر بگراند مینویسم اعمال نمیشه 

خواستم اگر امکانش هست یه نگاهی کنید و بهم بگید که کد بالا رو داخل کدوم فایل css بزارم

بازم تاکید میکنم داخل فایل استایل css اصلی استایل های مربوط به single post وجود نداره

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، estedadrap گفته است :

ممنون بابت جوابتون درواقع مشکل من اینه که مسیر استایل دهی تصاویر بگراند رو متوجه نشدم و نتونستم پیداش کنم

و وقتی این استایل رو برای تصاویر بگراند مینویسم اعمال نمیشه 

خواستم اگر امکانش هست یه نگاهی کنید و بهم بگید که کد بالا رو داخل کدوم فایل css بزارم

بازم تاکید میکنم داخل فایل استایل css اصلی استایل های مربوط به single post وجود نداره

سلام، فرقی نداره داخل کدوم فایل استایل بذارید، برای اینکه تصویری که می‌خواین مات بشه باید حتما کلاس یا آی‌دی اون تصویر رو به جای img قرار بدید.

لطفا دقیقا بهم بگید میخواین کدوم عکس مات بشه تا کدشو بهتون بدم (اگر امکانش هست اسکرین‌شات بدید،‌ چون منظورتون رو از تصاویر بک‌گراند متوجه نمیشم کدوم تصویره)

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، فرقی نداره داخل کدوم فایل استایل بذارید، برای اینکه تصویری که می‌خواین مات بشه باید حتما کلاس یا آی‌دی اون تصویر رو به جای img قرار بدید.

لطفا دقیقا بهم بگید میخواین کدوم عکس مات بشه تا کدشو بهتون بدم (اگر امکانش هست اسکرین‌شات بدید،‌ چون منظورتون رو از تصاویر بک‌گراند متوجه نمیشم کدوم تصویره)

ببین دوست عزیز  تمی که نصب کردم این قابلیت رو داره که برای هر پستی که ارسال میکنم میشه برای پس زمینه اون پست تصویر یا رنگ اختصاصی گذاشت

حالا من این تصاویری که میزارم رو میخوام حدود 10 درصد واضح باشه در واقع 90 درصد بلور شده گذاشته بشه

این لینکه یکی از پست های سایت منه .. https://estedadrap.ml/hamed-fard-badaz-margam/

اگه یه inspect بگیری متوجه میشی که کد های زیر واسه استایل تصویر بگراند هست.

اما داخل فایل استایل نیست .  

background-position: center center;

background-size: cover;

}
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، estedadrap گفته است :

اما داخل فایل استایل نیست . 

آهان، الان متوجه منظورتون شدم، نه این اصلا نمیتونه داخل فایل‌های استایل باشه، به خاطر اینکه برای هر پست داره به صورت داینامیک تولید میشه.

با استفاده از این کد که در بخش Head سایتتون قرار گرفته:

<style type="text/css" media="screen">
  body {
    background-image: url(https://dl.estedadrap.ml/MP3S/Hamed%20Fard-BadAz%20Margam.jpg);
    background-position: center center;
    background-size: cover;
  }
</style>

اینو احتمالا داخل فایل هدر وردپرس بتونید پیداش کنید، اما خب موردی که هست اینه که این تصویر معمولی نیست که بهش افکت بلور بدید، این جزو پراپرتی بک‌گراند خود المان هست و فک نمیکنم استایلی وجود داشته باشه که بتونه به صورت مستقیم به تصویر بک‌گراند خود المان افکت بده (یا حداقل من اطلاع ندارم)

اما اگر به کدنویسی آشنا هستید این آموزش رو بخونید:

https://css-tricks.com/apply-a-filter-to-a-background-image/

یک راه‌حل ارائه داده برای این چیزی که شما احتیاج دارید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...