رفتن به مطلب

استفاده زیاد از cpu

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دو سایت وردپرسی با قالب و افزونه های مشترک دارم روی یکی از سایتا تمام افزونه ها بجز وردپرس فارسی و ووکامرس و ووکامرس فارسیو غیرفعال کردم حتی قالبو هم غیرفعال کردم و قالب 2019 وردپرس رو فعال کردم ولی بازم این مشکل بود نکته عجیبشم این بود که صفحات محصولاتو وقتی باز میکردم cpu به 70 و 80 درصد میرسید ولی صفحه وبلاگ یا مقاله ها رو که باز میکردم به 5 و 6 درصد میرسید نمیدونم این مشکل از چی میتونه باشه چون فقط من داخل سایت بودم و وقتی صفحه در حال لود بود به 70 و 80 درصد میرسید و تا صفحه لود میشد این هم صفر میشد

آیا این مورد طبیعیه و مشکلی از این بابت وجود نداره؟چون صاحب یکی از این سایتا همش شاکیه که چرا سرعت سایت کمه و دیر صفحات باز میشه اون یکی سایت وقتی حالت تعمیر فعال بود و کسی داخل سایت نبود من خواستم 5 تا از محصولاتو ویرایش کنم همزمان روی همشون بروزرسانیو زدم کلا سایت بالا نیومد حتی دایرکت ادمینشم باز نشد و بعد از چند دقیقه باز شد (باید بگم که یکی از سایتا روی سرور مجازیه و یکیش روی هاسته)

با سازنده قالب هم صحبت کردم که گفتن از قالب نیست و فکر میکنم درست میگن چون غیرفعال کردم قالبشونو و روی قالب خود وردپرس تست کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...