رفتن به مطلب

گذاشتن فایل یک بازی با فرمت html5

پست های پیشنهاد شده

در 3 ساعت قبل، Ehsanml گفته است :

سلاممن میخوام یک بازی آنلاین رو در یکی از پست هام قرار بدم که البته فرمت این بازی فلش نیست و html5 هستش.چطور میتونم این کار رو بکنم؟؟؟

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

از قسمت ویرایش‌گر وردپرس، ادیتور رو روی حالت متن گذاشتید و امتحان کنید؟

چون توی قسمت ادیتور وردپرس (در حالت متن) هر کد HTMLای قرار بدید باید اجرا بشه و فرقی نداره چی باشه.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Ehsanml گفته است :

ممنون از پاسخ

ولی من مبتدی ام.میشه توضیح بدید که کد html رو چجوری بذارم توی ادیتوز؟

چیز خاصی نداره، داخل همون ادیتور وردپرس، اون بالا سمت چپ دوتا گزینه هست:

• دیداری
  • متن

شما برای اینکه کد HTML رو داخل پست درج کنید، میتونید روی گزینه‌ی متن کلیک کنید و کدتون رو در محل دلخواه کپی پیست کنید و بعدش مجددا ادیتور رو روی حالت دیداری بذارید.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Ehsanml گفته است :

کد html رو از کجا بیارم؟!

خب مگه شما نگفتید بازیتون HTML5 هست؟ همونو باید بزارید دیگه.

در 1 ساعت قبل، Ehsanml گفته است :

من یه مشکل دیگه هم دارم ایکن های ویرایشگر متن من مربعی شده و ایکن ها رو نشون نمیده

دلایل مختلفی میتونه داشته باشه، استفاده از قالب‌های نال شده‌ی غیر استاندارد، پلاگین‌های نال شده یا مشکل دار، یکبار کل پلاگین‌هاتون رو غیر فعال کنید و تست کنید ببینید درست میشه یا نه، اگر نشد یکبار قالب پیشفرض وردپرس رو نصب کنید و امتحان کنید ببنید مشکل حل میشه یا نه، اگر باز هم درست نشد یکبار وردپرس رو دستی آپدیت کنید.

لینک به ارسال

مشکل مربع شدن با تغییر قالب حل شد ولی من منظورتون رو از اینکه کد html5 رو قرار بدم متوج نشد...یک نفر می گفت از iframe استفاده کنم.شما دراین باره اطلاعات دارید؟؟

ویرایش شده توسط Ehsanml
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Ehsanml گفته است :

مشکل مربع شدن با تغییر قالب حل شد ولی من منظورتون رو از اینکه کد html5 رو قرار بدم متوج نشد...یک نفر می گفت از iframe استفاده کنم.شما دراین باره اطلاعات دارید؟؟

ببینید شما برای بازی‌تون یه کدی دارید دیگه (طبق گفته‌ی خودتون کد HTML5 هست) اون کد رو کپی پیست کنید داخل قسمت متن ادیتور وردپرس.

آی‌فریم برای زمانی استفاده می‌شه که شما بخواین محتوای یک صفحه‌ی دیگه رو در جایی نشون بدید.

اگر کد بازی رو دارید باید خود کد رو کپی پیست کنید و اگر این بازی در یک صفحه‌‌ی وب دیگه قرار داره باید محتوای اون صفحه رو با آی‌فریم نمایش بدید.

شما لطف کنید دقیقا بگید میخواید چه کاری انجام بدید تا من بتونم بیشتر راهنمایی‌تون کنم، بازی آماده دارید می‌خواید بذارید توی سایتتون؟

لینک به ارسال

ببینید فرض کنید من با نرم افزار adobe animate cc یک بازی آنلاین درست کردم. نرم افزار ادوب انیمیت ورژن جدید نرم افزار adobe flash هستش که شرکت ادوب، اون را به ادوب انیمیت ارتقا داده و فرق این دو نرم افزار در این است که ادوب فلش یک خروجی با فرمت fla میداد ولی ادوب انیمیت خروجیش یک فایل html5 است که وقتی از نرم افزار خروجی می گیرم ، خروجی من  با مرورگر باز می شه 

حال اگه بتونید بگید که من این کد رو از کجا باید پیدا کنم فکر میکنم مشکلم حل بشه

با تشکر از صبر و شکیبایی شما

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Ehsanml گفته است :

ببینید فرض کنید من با نرم افزار adobe animate cc یک بازی آنلاین درست کردم. نرم افزار ادوب انیمیت ورژن جدید نرم افزار adobe flash هستش که شرکت ادوب، اون را به ادوب انیمیت ارتقا داده و فرق این دو نرم افزار در این است که ادوب فلش یک خروجی با فرمت fla میداد ولی ادوب انیمیت خروجیش یک فایل html5 است که وقتی از نرم افزار خروجی می گیرم ، خروجی من  با مرورگر باز می شه 

حال اگه بتونید بگید که من این کد رو از کجا باید پیدا کنم فکر میکنم مشکلم حل بشه

با تشکر از صبر و شکیبایی شما

برای به‌دست آوردن کدش که کافیه روی فایل Edit رو بزنید تا داخل خود سیستم کد رو بهتون نشون بده، اما برای اینکاری که شما می‌خواین بکنید، اگر درست متوجه شده باشم، قراره یه بازی رو داخل سایتتون قرار بدید که کاربران بیان بازی کنن.

در اولین مرحله، اون فایل HTML رو داخل هاستتون آپلود کنید.

بعد کافیه آدرس این فایلی که روی هاست آپلود کردید رو باز کنید تا بازی نشون داده بشه، حالا دوتا راه دارید برای اینکه این بازی رو توی پستتون در دسترس کاربر قرار بدید.

اولین راه اینه که، شما دقیقا بازی رو معرفی کنید و لینکش رو (همون که آپلود کرده بودید) در پست درج کنید و به کاربران بگید که برای شروع بازی روی اون لینک کلیک کنن، این ساده‌ترین و کم‌دردسر‌ترین راهیه که سراغ دارم.

اما اگر می‌خواین محتوای خود بازی داخل خود قالب شما نمایش داده بشه، می‌تونید از همون آی‌فریم که خودتون گفتید استفاده کنید، اما از اونجایی که آی‌فریم ممکنه سایزش در دستگاه های مختلف یا با قالب شما سازگاری نداشته باشه یه کم اذیت میکنه.

شما اول فایلتون رو روی هاست آپلود کنید و آدرسش رو بگید تا ادامه‌ی کار رو راهنماییتون کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...