رفتن به مطلب

آپدیت

amgh

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه seo premium تو وردپرس نصب کردم بعد از مدتی توی بخش (بروزرسانی ها و افزونه ها) آپدیت زده . در صورتی که وارد گزینه ها میشی آپدیتی نیست.

راه حلش چیه ؟

q1.png

ویرایش شده توسط amgh
لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، amgh گفته است :

سلام

افزونه seo premium تو وردپرس نصب کردم بعد از مدتی توی بخش (بروزرسانی ها و افزونه ها) آپدیت زده . در صورتی که وارد گزینه ها میشی آپدیتی نیست.

راه حلش چیه ؟

سلام

راه حلش اینه که از پلاگین‌های نال شده استفاده نکنید.

اینو پاک کنید و نسخه‌ی معمولی یواست رو نصب کنید یا اینکه نسخه‌ی اورجینال پریمیوم رو بخرید از سایت خودش.

لینک به ارسال
در در 2/4/2019 at 22:50، amgh گفته است :

سلام

راه حلش چیه ؟

چون افزونه نال شده استفاده کردید نوتیف بروزرسانی براتون میاد ولی نمیتونید بروزرسانی رو دریافت کنید چون افزونه های نال شده این بخش رو ندارند. میتونید به صورت دستی نسخه جدید افزونه رو نصب کنید در این صورت نوتیف از بین میره و مشکلی ندارید. توجه کنید که حتی اگر این افزونه رو از مارکت های ایرانی هم خریداری کنید همینطور هست و هیچ تفاوتی ندارد چون مارکت های ایرانی هم افزونه ها را نال می کنند و به فروش می رسانند. تنها کاری که شما باید همیشه بکنید این هست که به صورت دستی آپدیت رو انجام بدین. و یا اینکه افزونه رو اورجینال از سایت اصلی تهیه کنید.

ویرایش شده توسط ach1992
لینک به ارسال
در در 2/4/2019 at 22:50، amgh گفته است :

سلام

راه حلش چیه ؟

در خصوص سوالتون که در پیام پرسیده بودید، متاسفانه نمیدونم چه مشکلی وجود داره، نشد پیام بفرستم براتون.

نسخه‌ی پرمیوم یواست امکانات خیلی خاصی و ویژه‌ای بهتون نمیده، به‌جز اینکه بتونید چندتا کیورد برای پست بزنید و ریدایرکت لینک‌های حذف شده، که اینا هم به نظر من اصلا چیزای مهمی نیستن، نسخه‌ی نال شده رو حذف کنید و همون نسخه‌ی معمولی رو از مخزن خود وردپرس نصب کنید تا دیگه اینجور مشکلات براتون پیش نیاد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...