رفتن به مطلب

نمایش ارور در فایل error_log مربوط به functions.php هسته وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من در فایل error_log خودم ارور هایی به شکل زیر پیدا کردم که همش تکرار شدن و همچنان هم هستند از یکی دو نفر پرسیدم گفتند اینها مربوط به هسته وردپرس است لطفا راهنمایی کنید با تشکر از شما

PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 104
PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 106
PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 108
PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 109

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، ach1992 گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من در فایل error_log خودم ارور هایی به شکل زیر پیدا کردم که همش تکرار شدن و همچنان هم هستند از یکی دو نفر پرسیدم گفتند اینها مربوط به هسته وردپرس است لطفا راهنمایی کنید با تشکر از شما

PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 104
PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 106
PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 108
PHP Warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in /home/zistfan/public_html/events/wp-includes/functions.php on line 109

ابتدا نسخه php را تغییر بدهید اگر رفع نشد

وردپرس را به صورت دستی اپدیت کنید

اگر نشد افزونه ها را دونه دونه غیرفعال کنید ببینید مشکل از کدام یکی است

لینک به ارسال
در در 2/4/2019 at 19:44، neda411 گفته است :

ابتدا نسخه php را تغییر بدهید اگر رفع نشد

خیلی ممنون از پاسخ گویی شما.

به نظر میاد سایت من با نسخه php بالاتر از 5.6 سازگار نیست و به همین خاطر این مورد رو نمیتونم انجام بدم ولی بقیه رو امتحان میکنم و نتیجه رو هم اینجا میگم.

بازم ممنون از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...