رفتن به مطلب

کد یا افزونه مناسب برای ...

پست های پیشنهاد شده

سلام 
ببخشید تو دو مورد نیاز به راهنمایی دارم ... 

1-ایا افزونه ای چیزی هست که بشه باهاش روی یه بخش یا دسته بندی خاص محدودیت (سنی یا جنسیتی یا ...) گذاشت؟ اگه هست راهنمایی کنید

2-تو سایت های ووکامرسی و چند فروشندگی (دوکان) راه کاری هست که بشه محصولات تخفیف دار رو اتوماتیک جداکرد و نمایش داد ؟ 

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mamil گفته است :

1-ایا افزونه ای چیزی هست که بشه باهاش روی یه بخش یا دسته بندی خاص محدودیت (سنی یا جنسیتی یا ...) گذاشت؟ اگه هست راهنمایی کنید

سلام خدمت شما

برای این بخش از سوالتون میدونم که افزونه هایی با عناوین Age Verifier یا Age Checker که تو مارکت های ایرانی هم فکر کنم قبلا دیدم البته نسخه های نال شده هست. و میتونید هر صفحه ای از سایت رو برای این افزونه های تعریف کنید که قبل از نمایش کاربر باید سن خودش رو یا اگر اطلاعات دیگه ای مد نظرتون هست رو تایید  کنه.

برای بخش دوم سوال هم معمولا قالب ها اینجور امکانات رو برای سایت دارند به صورت جداگانه من چیزی ندیدم. یه راه غیر حرفه ای اینه که یه برچسب یا دسته تخفیف دار ایجاد کنید و اون موقع هرجا خواستید این برچسب و دسته رو نمایش بدین.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ach1992 گفته است :

سلام خدمت شما

برای این بخش از سوالتون میدونم که افزونه هایی با عناوین Age Verifier یا Age Checker که تو مارکت های ایرانی هم فکر کنم قبلا دیدم البته نسخه های نال شده هست. و میتونید هر صفحه ای از سایت رو برای این افزونه های تعریف کنید که قبل از نمایش کاربر باید سن خودش رو یا اگر اطلاعات دیگه ای مد نظرتون هست رو تایید  کنه.

برای بخش دوم سوال هم معمولا قالب ها اینجور امکانات رو برای سایت دارند به صورت جداگانه من چیزی ندیدم. یه راه غیر حرفه ای اینه که یه برچسب یا دسته تخفیف دار ایجاد کنید و اون موقع هرجا خواستید این برچسب و دسته رو نمایش بدین.

سلام خیلی ممنون بابت پاسخگویی

درباره مورد اول ... میخوام که این اتفاق اتوماتیک و با توجه به مشخصات کاربری که ثبت نام کردن اتفاق بیافته ... اونایی هم که ثبت نام نکردن یا خودشون دستی تایید کنن یا ی پیغام بده واسه ثبت نام (خیلی فرقی نمیکنه !)

مورد دوم هم ... این چیزی که میگید درسته ولی بازم میخوام که اتوماتیک باشه ! چون قراره فروشگاه به صورت چند فروشندگی باشه ممکنه یکی رعایت کنه اینو یکی نکنه ! یکی بلد ناشه اصلا !! میخوام یه جوری باشه که وقتی یه فروشنده تخفیف زد رو کالاش خود به خود بیاد تو دسته تخفیف خورده ها یا وقتی تخفیف رو ورداشت دیگه خود به خود تو این دسته نمایشش نده 

لینک به ارسال

سلام

افزونه های که گفتم رو سرچ کنید وو امتحان کنید من باهاشون کار نکردم ولی فکر میکنم این امکان که به طور خودکار اتفاق بیفته رو داشته باشند.

برای دومی هم اگر از امکانات قالب باشه که به طور خودکار نمایش داده میشه و شما قرار نیست کاری بکنید فقط لازمه یه تنظیم انجام بدین براش. اگر هم نباشه و بتونید براش افزونه پیدا کنید هم بازم خودکار انجام میشه ولی اینکه آیا افزونه هست براش یا خیر نمیدونم.

لینک به ارسال
در در 2/6/2019 at 01:37، ach1992 گفته است :

سلام

افزونه های که گفتم رو سرچ کنید وو امتحان کنید من باهاشون کار نکردم ولی فکر میکنم این امکان که به طور خودکار اتفاق بیفته رو داشته باشند.

برای دومی هم اگر از امکانات قالب باشه که به طور خودکار نمایش داده میشه و شما قرار نیست کاری بکنید فقط لازمه یه تنظیم انجام بدین براش. اگر هم نباشه و بتونید براش افزونه پیدا کنید هم بازم خودکار انجام میشه ولی اینکه آیا افزونه هست براش یا خیر نمیدونم.

خیلی ممنون

الان یکم سرم شلوغه ولی حتما امتحانش میکنم ...

تو قالب من چیزی ندیدم ! ولی این که میفرمایید جز امکانات قالب باشه یعنی یه کدی هست برا اینکار دیگه ! درسته ؟ نمیتونید راهنمایی کنید من این کد رو اضافه کنم به قسمت که میخوام ؟

ویرایش شده توسط mamil
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mamil گفته است :

تو قالب من چیزی ندیدم ! ولی این که میفرمایید جز امکانات قالب باشه یعنی یه کدی هست برا اینکار دیگه ! درسته ؟ نمیتونید راهنمایی کنید من این کد رو اضافه کنم به قسمت که میخوام ؟

از جایی که قالب رو تهیه کردید سوال کنید بهتون میگن همچین امکانی داره قالبتون یا خیر.

لینک به ارسال
در در 2/3/2019 at 19:19، mamil گفته است :

2-تو سایت های ووکامرسی و چند فروشندگی (دوکان) راه کاری هست که بشه محصولات تخفیف دار رو اتوماتیک جداکرد و نمایش داد ؟ 

برای فیلتر کردن محصولات تخفیف خورده، در صفحه مورد نظر در بالای 

if ( have_posts() ) :

کد زیر را قرار بدید :

$args = array(
    'post_type'      => 'product',
    'meta_query'     => array(
        'relation' => 'OR',
        array( // Simple products type
            'key'           => '_sale_price',
            'value'         => 0,
            'compare'       => '>',
            'type'          => 'numeric'
        ),
        array( // Variable products type
            'key'           => '_min_variation_sale_price',
            'value'         => 0,
            'compare'       => '>',
            'type'          => 'numeric'
        )
    )
);

query_posts( $args );

پیشنهاد میشه، یک کپی از archive-product.php ایجاد کرده و نام آن را archive-product_sale.php قرار بدید. سپس اون رو به عنوان Page Templateمعرفی کنید. برای توضیحات بیشتر پیام خصوصی ارسال کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...