رفتن به مطلب
foojiteam

انتقال محصولات از edd به ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

منم همین مشکلو دارم و تعداد محصولاتم زیاده نمیشه دستی انتقال بدم...

تا حالا روش قطعی و کاملی رو پیدا نکردم

ای کاش اساتید یه روش کامل برای انتقال محصولات از edd به ووکامرس ارایه بدن، چون مشکل خیلی هاست!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط hosseinrasouli
      با سلام خدمت مهندسین عزیز

من میخوام زیر دکمه " افزودن به خرید" پیغام یا یک باکس پیغام به کاربر نشون بدم . از برگه محصول "یک زمینه دلخواه به اسم  info" ساختم و مقدارش را هم که یکسری توضیحات هست نوشتم.
      حالا میخوام این مقدار را در صفحه محصول یا کالایم زیر دکمه خرید نشان بدم.
      قالب من : "بیگی کالا"
      کد مد نظر :
      $info = get_post_meta( get_the_ID(), 'info', true ); if($desc) { <div class="woocommerce-variation-availability"> <p class="woocommerce-error stock out-of-stock"> echo $info , '<a href="https://wa.me/989121112222" target="_blank" rel="nofollow"> 09121112222</a>' , " تماس بگيريد "; </p> </div> } کد بالا را در جای از قالب میدم با خطا مواجه میشم.

لطفا دوستان و مهندسین عزیز  راهنمایی کنند
    • توسط HBSTni
      دوستان من بکمک افزونه Premmerce Wholesale Pricing for WooCommerce دو رول قیمت دیگه برای مشتری های خاص وبسایتم و نه مشتری های عمومی تعریف کردم
      امکانش هست در قسمت محصولات (در داشبورد) علاوه بر ستون قیمت عادی این دو قیمت تعریف شده رو هم کنار ستون قیمت عادی نشون بده؟

• توسط kajabi96
      سلام دوستان
      توی سایت ما بعد از ورود به صفحه checkout سایت در حالت لودینگ می مونه و هیچ اتفاقی نمی افته
      مشکل از چی هست؟
    • توسط shahabjewelry
      سلام بر دوستان عزیز ..
      مشکل من باز نشدن صفحه پرداخت و گاهی نیز سبد خرید است ، سایت ما آموزشکاهی است و ثبت نام ها از طریق سایتمون انجام میشه ، شما عزیزان چه راه حلی برای ما دارید ، لطفا راهنمایی کنید .
      نشانی سایت talakaranacademy.ney ، یک دوره را جهت خرید امتحان کنید 
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، با نصب ووکامرس و افزونه های دیگه به مشکل خوردم و به هیچ عنوان افزونه روی سایتم نصب نمیشه.
      Installation failed: Could not copy file. woocommerce/packages/woocommerce-blocks/build/vendors.js
      با تشکر و سپاس
  • اضافه کردن...