sh_amiri48

فارسی شدن نصف و نیمه وردپرس و ووکامرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

من وردپرس و ووکامرس فارسی را بروز کرده و پس از آن قالب سایت رو هم بروز کردم و در ابتدا مشکلی نبود و پیشخوان وردپرس و ووکامرس مثل قبل کاملا فارسی بود.

ولی بعد از clear cash  کردن افزونه rocket همه چیز بهم ریخت و پیشخوان وردپرس بشکل نصف و نیمه فارسی شده. یعنی در بسیاری از منو ها برخی کلمات فارسی و برخی انگلیسی هستند.

همچنین خیلی از کلمات صفحه های ثبت سفارش، سبد خرید و تسویه حساب انگلیسی شده اند و ظاهر بدی به سایت داده اند.

ممنون میشم اگه کسی بتونه برای رفع مشکل منو راهنمایی کنه.

ویرایش شده در توسط sh_amiri48
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، sh_amiri48 گفته است :

من وردپرس و ووکامرس فارسی را بروز کرده و پس از آن قالب سایت رو هم بروز کردم و در ابتدا مشکلی نبود و پیشخوان وردپرس و ووکامرس مثل قبل کاملا فارسی بود.

ولی بعد از clear cash  کردن افزونه rocket همه چیز بهم ریخت و پیشخوان وردپرس بشکل نصف و نیمه فارسی شده. یعنی در بسیاری از منو ها برخی کلمات فارسی و برخی انگلیسی هستند.

همچنین خیلی از کلمات صفحه های ثبت سفارش، سبد خرید و تسویه حساب انگلیسی شده اند و ظاهر بدی به سایت داده اند.

ممنون میشم اگه کسی بتونه برای رفع مشکل منو راهنمایی کنه.

وقت بخیر

خصوصی در تماس باشید مشکلتون رو بررسی و حل کنم

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من چند روز پیش هم یه پیغام خصوصی فرستادم ولی مثل اینکه ثبت نشده. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، sh_amiri48 گفته است :

سلام. من چند روز پیش هم یه پیغام خصوصی فرستادم ولی مثل اینکه ثبت نشده. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

وقت بخیر من یه شماره تماسی براتون ارسال کردم و الان مجددا واستون ارسال میکنم تا واتساپ در تماس باشیم و مشکلتون رو بررسی کنم

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad4u
      سلام دوستان
      من میخوام بطور اتوماتیک فیلد لینک محصول در قسمت لینک خارجی محصولات ووکامرس با افزودن کد در بخش فانکشن قالب تکمیل بشه
      در حقیقت ما یک custom field داریم که بصورت اتوماتیک تو هر پست یک لینک رو دریافت میکنه و میریزه تو متادیتا myfield
      حالا میخوایم به اول اون متادیتا یه لینک ثابت ترکیب کنیم و بعد اونو تو قسمت لینک خارجی محصولات ووکامرس بریزم
      فقط تا این حد میدونم که باید از get_post_meta و update_post_meta برای فراخونی و تغییر اون متادیتا استفاده کنم و بعد متغیر تولید شده بریزم تو زمینه دلخواه ووکامرس_product_url

دوستان اگه لطف کنن و کد مربوطه را در اختیارم بزارن ممنونشون میشم

• توسط M.Mahdavi1385
      سلام. من چند روز پیش یک سایت با وردپرس راه اندازی کردم. الان یک مشکل دارم. اینکه می خوام در صفحه اصلی یک قسمت بزارم که آخرین مطالب سایت را به صورت متحرک نشان بده. یعنی مثلا پس از 3 ثانیه آخرین مطالب عوض شوند و بره مطال بعدی. لطفا راهنمایی کنید
    • توسط hldden
      سلام دوستان من میخوام از سفارشات درحال انجام ووکامرس خروجی سفارشی داشته باشم شبیه فایل پیوست زیر اگه راهی بلدین بهم کمک کنین
      ممنون

• توسط mohammdkhalilii
      سلام و خسته نباشید
      نیاز به افزونه ای دارم که فقط کسانی که محصول را خریده اند ،توانایی کامنت داشته باشند
      مانند سایت abbasmanesh.com
      ممنونم
    • توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت اساتید بزرگ. چند وقتی بود به دنبال غیر فعال کردن قرار گرفتن کدهای HTML در داخل سایتم بودم ولی از اونجایی که تمام وب سایتهای ایرانی همشون از روی هم کپی میکنن و اصلا نمیخونن چی به چیه نمیتونستم این مشکل رو برطرف کنم. 
      یه سری کد قرار میدادن که باید داخل فایل function.php قرار میدادم ولی همش با ارور که این دستور درست نیست مواجع میشدم و وقتی سیو میکردم سایت کاملا از دسترس خارج میشد. چندتا منبع خارجی رو بررسی کردم و متوجه شدم که باید یه سری تغییرات در داخل کد ها قرار بدیم. منم تقریبا چند روزی بود درگیرش بود تا تونستم مشکل رو برطرف کنم خواستم این کد رو قرار بدم تا شما عزیزان هم ازش استفاده کنید و شاید مشکل شما هم باشه.
      // remove HTML for commnet function wpb_comment_post( $incoming_comment ) { $incoming_comment['comment_content'] = htmlspecialchars($incoming_comment['comment_content']); $incoming_comment['comment_content'] = str_replace( "'", ''', $incoming_comment['comment_content'] ); return( $incoming_comment ); } function wpb_comment_display( $comment_to_display ) { $comment_to_display = str_replace( ''', "'", $comment_to_display ); return $comment_to_display; } add_filter( 'preprocess_comment', 'wpb_comment_post', '', 1); add_filter( 'comment_text', 'wpb_comment_display', '', 1); add_filter( 'comment_text_rss', 'wpb_comment_display', '', 1); add_filter( 'comment_excerpt', 'wpb_comment_display', '', 1); remove_filter( 'comment_text', 'make_clickable', 9 );  
      کد های بالا دقیقا از سایت هایی ایرانی برداشته شده بجز بخش str_replace که باید یه سری تغییر بدیم تا درست کار کنه. تصویر زیر هم نمونه کاریه که روی سایت خودم انجام دادم.
      اول از هم حالتی که قبل از قرار دادن کد ها بالا هست رو بهتون نشون میدم :

خب حالا باید به بخش پوسته های سایتتون برید و قبل از هرکاری یک فایل پشتیبان از function.php بگیرید. فایل function.php را باز کنید و کدهایی که در بالا قرار گرفته شدن رو در انتهای این فاقل قرار بدید. حالا نمونه کار رو مشاهده کنید که با توجه به قرار گرفتن یک لینک در کامنت ، لینک اصلا کار نکرده و به شکل زیر دراومده.

برای تست این موضوع هم میتونی سایت بنده رو بررسی کنید و اگه سوالی بود در خدمتتون هستم.
      موفق باشید