رفتن به مطلب

خالي شدن خودکار سبد خريد در افزونه EDD

پست های پیشنهاد شده

کاربران پس از افزودن محصولات به سبد خريد و ورود به قسمت پرداخت سبد خريدشان بصورت کاملا خودکار سبد خرید خالي مي شود

مشکل از کجاست ؟

تمام افزونه ها رو غیرفعالی و تست گرفتم

چند هفته ست  همین مشکل رو دارم 

تو نت سرچ زدم هیچ راه حل قطعی رو پیدا نکردم!!!!

لینک به ارسال

سلام @esiwp-parsi

در مرحله اول افزونه هایی مثل  W3 Total Cache رو نصب کنید و تنظیمات مربوطه رو انجام بدین که آموزشش در سطح نت موجوده

در بعضی مواقع عدم پشتیبانی از php session ها در برخی از سرویس های میزبانی چنین مواردی رو به وجود میاره که به ندرت چنین میزبان های وجود داره

که باید این کد رو جهت تست در فایل wp-config.php دقیقا بالای کامنت /* That's all, stop editing! Happy blogging. */ قرار بدین و ذخیره کنید

define( 'EDD_USE_PHP_SESSIONS', false );

در صورت استفاده از وب سرور های nginx تنظیمات متفاوتی برای رفع این مشکل باید انجام بشه

و در آخر اگر باید گفت افزونه هایی امثال edd جهت ذخیره سبد خرید از کوکی های مرورگر استفاده می کنند و اگر کوکی مرورگر غیرفعال باشه مطمئنن با سبد خرید خالی مواجه خواهید شد

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام @esiwp-parsi

در مرحله اول افزونه هایی مثل  W3 Total Cache رو نصب کنید و تنظیمات مربوطه رو انجام بدین که آموزشش در سطح نت موجوده

در بعضی مواقع عدم پشتیبانی از php session ها در برخی از سرویس های میزبانی چنین مواردی رو به وجود میاره که به ندرت چنین میزبان های وجود داره

که باید این کد رو جهت تست در فایل wp-config.php دقیقا بالای کامنت /* That's all, stop editing! Happy blogging. */ قرار بدین و ذخیره کنید

در صورت استفاده از وب سرور های nginx تنظیمات متفاوتی برای رفع این مشکل باید انجام بشه

و در آخر اگر باید گفت افزونه هایی امثال edd جهت ذخیره سبد خرید از کوکی های مرورگر استفاده می کنند و اگر کوکی مرورگر غیرفعال باشه مطمئنن با سبد خرید خالی مواجه خواهید شد

خیلی خیلی ممنونم مشکلم حل شد
امیدوارم همیشه در زندگیتون موفق باشید

چند هفته ست این مشکلو دارم خدا خیرت بده داداش

ویرایش شده توسط esiwp-parsi
لینک به ارسال

یادم رفت روش حلشو بگم، قطعا برای دیگر دوستان که به این تاپیک میان میتونه کمک خوبی باشه

با راهنمایی دوست عزیزم @cherry قطعه کدی که گفتن رو دقیقا بالای کامنت /* That's all, stop editing! Happy blogging. */ قرار دادم و ذخیره کردم که مشکلم درست شد.

دوست عزیز واقعا ازتون نهایت قدردانی رو دارم بهترینا رو از خداوند براتون ارزو میکنم

لینک به ارسال

اما یک سوال که ذهن مو مشغول کرده سایت تا دو هفته پیش خوب کار میکرد ، دلیلش چیه که اینطوری شد؟

یعنی تغییرات از طرف سروره؟

چطوری بفهمم که بعدانم این مشکلات پیش نیان؟

و دلیل پشتیبانی از php session ها در برخی از سرویس های میزبانی چیه؟

اگر براتون مقدوره یه خورده بیشتر در این مورد توضیح بدید ممنون میشم

و اینجا که گفتید:

در 38 دقیقه قبل، cherry گفته است :

نوع سرور از کجا متوجه بشم؟

و چه تنظیماتی باید انجام بشه؟

بازم تشکر بابت پاسخگویی شما دوست عزیز

لینک به ارسال

خواهش میکنم دوست عزیز

ممنونم و همچنین بنده برای شما آرزوی بهترینها و موفقیت روز افزون رو دارم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، esiwp-parsi گفته است :

اما یک سوال که ذهن مو مشغول کرده سایت تا دو هفته پیش خوب کار میکرد ، دلیلش چیه که اینطوری شد؟

یعنی تغییرات از طرف سروره؟

چطوری بفهمم که بعدانم این مشکلات پیش نیان؟

و دلیل پشتیبانی از php session ها در برخی از سرویس های میزبانی چیه؟

اگر براتون مقدوره یه خورده بیشتر در این مورد توضیح بدید ممنون میشم

و اینجا که گفتید:

نوع سرور از کجا متوجه بشم؟

و چه تنظیماتی باید انجام بشه؟

بازم تشکر بابت پاسخگویی شما دوست عزیز

تشکر دوست عزیز @cherry در صورت امکان این سوالم پاسخ بدید 

لینک به ارسال

شما گفتید مرحله مربوط به php session ها رو انجام دادین که مشکل حل شده

از طریق session ها در برنامه نویسی php یه سری اطلاعات موقت ایجاد ، ذخیره و نگهداری میکنند این اطلاعات در هنگام بازدید کاربر از وبسایت در تمام صفحات سایت آماده و در دسترسی کاربر قرار میگیرند

که اگر بدرستی کارشون رو انجام ندن باعث وجود مشکلاتی همچون مشکل بوجود اومده برای شما میشن ( امیدوارم درست توضیح داده باشم )

ظاهرا !!!

راه حل دقیق وجود نداره که بگم اگر انجام بدین دیگه هیچ وقت مشکل پیش نمیاد اما تا حد امکان باید جستجو کنید و افزونه مناسب مربوط به کش وبسایت رو دانلود و نصب کنید

البته در قالب های وردپرس هم باید یه سری کدنویسی رو در رابطه با session ها انجام داد

نمیدونم چرا برخی سرویس های میزبانی وب از php session پشتیبانی نمیکنند باید از خودشون بپرسید !! گفتم به ندرت پیش میاد

این افزونه رو در گوگل کروم نصب کنید متوجه خواهید شد

کلیک کنید

حرفه ای یا متخصص نیستم اما امیدوارم صحیح و روان توضیح داده باشم 

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، cherry گفته است :

شما گفتید مرحله مربوط به php session ها رو انجام دادین که مشکل حل شده

از طریق session ها در برنامه نویسی php یه سری اطلاعات موقت ایجاد ، ذخیره و نگهداری میکنند این اطلاعات در هنگام بازدید کاربر از وبسایت در تمام صفحات سایت آماده و در دسترسی کاربر قرار میگیرند

که اگر بدرستی کارشون رو انجام ندن باعث وجود مشکلاتی همچون مشکل بوجود اومده برای شما میشن ( امیدوارم درست توضیح داده باشم )

ظاهرا !!!

راه حل دقیق وجود نداره که بگم اگر انجام بدین دیگه هیچ وقت مشکل پیش نمیاد اما تا حد امکان باید جستجو کنید و افزونه مناسب مربوط به کش وبسایت رو دانلود و نصب کنید

البته در قالب های وردپرس هم باید یه سری کدنویسی رو در رابطه با session ها انجام داد

نمیدونم چرا برخی سرویس های میزبانی وب از php session پشتیبانی نمیکنند باید از خودشون بپرسید !! گفتم به ندرت پیش میاد

این افزونه رو در گوگل کروم نصب کنید متوجه خواهید شد

کلیک کنید

حرفه ای یا متخصص نیستم اما امیدوارم صحیح و روان توضیح داده باشم 

توضیحات بسیار روان و عالی بود ، متوجه شدم

بازم ممنون از وقتی که گذاشتید

برای دوستانی که بعدا به این پست سرمیزنن ، این لینک هم توضیحات خوبی رو داده ( + )

ویرایش شده توسط esiwp-parsi
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

با عرض سلام احترام

من هم به خطا: سبدخرید خالی است!  بر میخورم طبق راهنمایی شما رفتم اما متاسفانه متن زیر در فایل wp-config.php وجود ندارد

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

که کد زیر را وارد کنم

ممنون میشم راهنمایی نمایید

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۱۷ در 22:57، hrezazadeh گفته است :

با عرض سلام احترام

من هم به خطا: سبدخرید خالی است!  بر میخورم طبق راهنمایی شما رفتم اما متاسفانه متن زیر در فایل wp-config.php وجود ندارد

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

که کد زیر را وارد کنم

ممنون میشم راهنمایی نمایید

میدونم تاپیک و سوال این شخص مربوط به خیلی وقت پیش هست ولی برای آیندگان مینویسم

توی اولین خط بعد از کلممه <?php کدی که دوستمون گفتن رو وارد کنید

یعنی اولش باید اینطوری بشه

<?php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...