رفتن به مطلب
  • مطالب مشابه

• توسط Negar7
      سلام ممنون میشم دوستان برنامه نویس کمک کنند
      من دارم یه قالب html می نویسم فایل های بوت استرپ و ... هم به کدم اضافه کردم اما سوال من اینجاست که چطور میتونم یه باکس در html  تعریف کنم؟ یه باکس که کل فوتر رو پوشش بده و مربع سفید رنگ بندازه زیر فوتر
      متوجه منظورم شدید که انشاالله؟

• توسط WpFixer
      سلام
      میخواستم به جای وارد کردن دستی لینک، آدرس به صورت اتوماتیک، فراخوانی بشه
      ممنون میشم کمک کنید.
      به عبارتی، لینک زیر:
      http://www.yoururl.com/your-page/ تبدیل بشه به:
      /your-page/ <?php add_action( 'template_redirect', 'wc_custom_redirect_after_purchase' ); function wc_custom_redirect_after_purchase() { global $wp; if ( is_checkout() && ! empty( $wp->query_vars['order-received'] ) ) { wp_redirect( 'http://www.yoururl.com/your-page/' ); exit; } } ?>  
    • توسط Ali
      باسلام
      من توضیحات سایت رو تو صفحه اول h2 میخوام و در سایت قسمتهای سایت به صورت عادی میخوام، لذا با استفاده از تابع is_home اینگونه header سایت رو تغییر دادم
      <?php if ( is_home() ) { <?php if ( !ot_get_option('site-description') ): ?><h2><div class="site-description"><?php bloginfo( 'description' ); ?></div></h2><?php endif; ?> <div class="clearfix container"> <div class="site-branding"> <?php echo tabesh_site_title(); ?> <?php if ( !ot_get_option('site-description') ): ?><h2><div class="site-description"><?php bloginfo( 'description' ); ?></div></h2><?php endif; ?></div> </div> } else { <?php if ( !ot_get_option('site-description') ): ?><h2><div class="site-description"><?php bloginfo( 'description' ); ?></div></h2><?php endif; ?> <div class="clearfix container"> <div class="site-branding"> <?php echo tabesh_site_title(); ?> <?php if ( !ot_get_option('site-description') ): ?><div class="site-description"><?php bloginfo( 'description' ); ?></div><?php endif; ?></div> </div> } ?> اما ایرور میده و نمیشه.
      مشکل چیه و کجای کد ایراد داره؟
      باتشکر
    • توسط BKM_BASIR
      سلام
      ببخشید من میخواستم یک کد پلیر که در این صفحه آموزش دادن رو در پست های سایتم به کار ببرم اگر ممکن هست کمک کنید
    • توسط mahdi
      با سلام دوستان
      دو کد پی اچ پی زیر رو می خواستم :
      1 : کد php که اخرین مطلب رو همراه با زمان ارسال نشون بده مثلا :
      09 Jun 12 نام مطلب
      2- کد برترین مطالب به صورت زیر ( البته خودم یه کد برترین مطالب داشتم ولی تعداد بازدید رو نشون میداد کمی منو به هم می ریخت )
      1- مطلب برتر
      2- مطلب برتر
      با تشکر.
  • اضافه کردن...