رفتن به مطلب
mdseven

یکی کردن دسته بندی های ووکامرس و نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام
دوستان چجوری میشه دسته بندی نوشته ها و ووکامرس رو یکی کرد؟مثلا
site.com/category
site.com/product-category
دوتا جدا نباشه یکی باشه

site.com/category

و توی ووکامرس از دسته بندی نوشته یعنی site.com/category استفاده کنیم
مثلا دسته بندی آموزش وقتی روش کلیک بشه هم آموزش های ووکامرس نشون بده هم نوشته

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mojtaba72
      سلام خسته نباشید
      من یه سایت وردپرس دارم با تعداد بسیار زیادی پست که روزانه در سالهای گذشته منتشر شده و شاید تعدادش به بالای 30 هزار تا برسه
      این سایت از همون روزهای اول دسته بندی زیاد و اشتباه داشته در حدی که برای یوزر و حتی خود نویسندگان هم گنگ و نامفهومه! تعداد بالایی از پست ها در چند دسته بندی قرار گرفتن و چیزی به نام نظم کلا وجود نداره!
      حالا من میخوام بدونم اگه بیام و نام یه سری دسته بندی ها رو تغییر بدم و یا کلا یه دسته با چندین زیرشاخه رو حذف کنم و مطالبش رو به دسته جدید منتقل کنم از لحاظ سئو به مشکل نمیخوریم؟ چون سایت ورودی بالایی از گوگل داره
      در ساختار لینک پست های منتشر شده اسمی از کتگوری نیست! یعنی ساختار لینک پست ها به این شکله
      domain/post id/post name
      و ساختار لینک خود دسته بندی ها هم کلمه کتگوری وجود نداره به این شکله
      domain/category name

• توسط abolfazl0070
      سلام وقت بخیر
      من قبلا از افزونه wp mail smtp ایمیل میفرستادم الان احراز هویت نمیکنه این اخطار رو میده:
      EMAIL DELIVERY ERROR: the plugin WP Mail SMTP v2.2.1 logged this error during the last time it tried to send an email:
      Mailer: SMTPهای دیگر
      SMTP Error: Could not authenticate.
      Consider running an email test after fixing it.
      همه اطلاعات ایمیل رو هم چک کردم و حتی رمز ها رو دوباره عوض کردم امتحان کردم ولی دوباره همن پیغام رو میده

حتی افزونه Easy WP SMTP رو هم نصب کردم و امتحان کردم اون هم ایمیل ارسال نمیکنه
      ولی وقتی از افزونه استفاده نمیکنم تابع وردپرس مشکلی نداره و ایمیل رو ارسال میکنه

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

• توسط Mohammad Bazli
      سلام خسته نباشید
      دوستان نصب ووکامرس بر روی سایت انجام نمیشه و با خطای این سایت مشکلات فنی دارد نشون میده...
      خطاها:
      #0 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(242): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) #3 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packag in /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44
    • توسط hamedgh1373
      اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید
      من میخوام تمام تصاویری که داخل پستهای سایت قرار میگیرند رو در یک صفحه جدا فراخوانی کنم به شکلی که بتونم آدرس اون پستی که تصویر داخلش هست رو هم فراخوانی کنم.
      لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم

**من تونستم تمام تصاویر رو فراخوانی کنم ولی نتونستم آدرس پست رو هم فراخوانی کنم.
    • توسط aminkhaleghi
      سلام دوستان
      من یه فروشگاه دارم راه میندازم که میخوام تو صفحه اول دسته بندی ها رو نشون بدم اما مشکل اونجاست که دسته بندی ها قراره خیلی زیاده شه(۱۰۰۰۰ تا) و من میخوام مثل محصولات دکمه مشاهده بیشتر براشون بزارم.
      کسی میتونه کمکم کنه؟ خیلی گیر کردم روی همین یه موضوع :(
      ممنون
  • اضافه کردن...