رفتن به مطلب

سرعت پایین ویرایشگر گوتنبرگ

پست های پیشنهاد شده

دوستان من برخی از مطالب قدیمی را ویرایش می‌کنم. هر 15 دقیقه یک بار ویرایشگر هنگ میکنه. مثلا update نوشته را که می‌زنم. 40ثانیه طول میکشه و بعد خطا میده.
مصرف رم هاست را بررسی کردم. دیدم در زمان هنگ مصرف رم  از 26مگ می‌رسه به 256 مگ/
قبلا به هیچ وجه چنین مشکلی نداشتم. بعد از فعال شدن گوتنبرگ در وردپرس 5.0.3 من تنها افزونه‌ی Block Lab را نصب کرده بودم.

می‌خواستم بدونم این مشکل از افزونه است یا خود ویرایشگر گوتنبرگ؟ چون اگر از گوتنبرگ باشد، احتمالا در آپدیت‌های آتی حل شود.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، miraziz گفته است :

دوستان من برخی از مطالب قدیمی را ویرایش می‌کنم. هر 15 دقیقه یک بار ویرایشگر هنگ میکنه. مثلا update نوشته را که می‌زنم. 40ثانیه طول میکشه و بعد خطا میده.
مصرف رم هاست را بررسی کردم. دیدم در زمان هنگ مصرف رم  از 26مگ می‌رسه به 256 مگ/
قبلا به هیچ وجه چنین مشکلی نداشتم. بعد از فعال شدن گوتنبرگ در وردپرس 5.0.3 من تنها افزونه‌ی Block Lab را نصب کرده بودم.

می‌خواستم بدونم این مشکل از افزونه است یا خود ویرایشگر گوتنبرگ؟ چون اگر از گوتنبرگ باشد، احتمالا در آپدیت‌های آتی حل شود.

وقت بخیر

از پشتیبان هاستینگتون بخواهید تا از قسمت روت سرور هاستتونو مانیتورینگ کنن ببینن با فعال کردن کدوم یک از افزوونه ها لود اوریج سرور بالا خواهد رفت

اینطوری میتونین تشخیص بدین که کدوم یک از افزونه روی سرور فشار میاره و اونو غیر فعال کنید یا مشکلشو حل کنید

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

از پشتیبان هاستینگتون بخواهید تا از قسمت روت سرور هاستتونو مانیتورینگ کنن ببینن با فعال کردن کدوم یک از افزوونه ها لود اوریج سرور بالا خواهد رفت

اینطوری میتونین تشخیص بدین که کدوم یک از افزونه روی سرور فشار میاره و اونو غیر فعال کنید یا مشکلشو حل کنید

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

ممنون از پاسختان آقای علیزاده. من با افزونه P3 (Plugin Performance Profiler)، مصرف افزونه ها را چک کردم، ولی افزونه‌ی جدید که همان block lab است چندان فشاری ایجاد نمی مند. یعنی در همه حالت سایت درست کار می‌کند. فقط این هنگ کردن در ویرایش کردن پست‌ها گوتنبرگ رخ میده

ویرایش شده توسط miraziz
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، miraziz گفته است :

ممنون از پاسختان آقای علیزاده. من با افزونه P3 (Plugin Performance Profiler)، مصرف افزونه ها را چک کردم، ولی افزونه‌ی جدید که همان block lab است چندان فشاری ایجاد نمی مند. یعنی در همه حالت سایت درست کار می‌کند. فقط این هنگ کردن در ویرایش کردن پست‌ها گوتنبرگ رخ میده

خب پلاگین ویرایشگر کلاسیک را نصب کنید

لینک به ارسال

خوب در این حالت بهتره به مسئول هاست بگید این مقادیر را افزایش بدن براتون به احتمال زیاد مشکل حل بشه

max_execution_time

max_input_vars

memory_limit

post_max_size

upload_max_filesize

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...