رفتن به مطلب

نمایش دسته بندی بصورت آجاکس

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

http://justfreethemes.com/demo/?theme=Photograph

دوستان در این قالب زیر هدر، یه تعداد عکس نمایش داده میشه که بالای اونها دسته بندی رو نوشته و اینکه روی هر کدوم کلیک می کنی عکس های خاص اون بخش رو بصورت آجاکس نشون میده، می خواستم ببینم این افزونه خاصیه؟ چون قالب رو نصب کردم روش نبود، اگه میشه اسم افزونه رو بگید ممنون

2019-01-23_182436.jpg

لینک به ارسال

سلام @eskafild

از کد استفاده شده و افزونه خاصی نیست

از طریق جاوااسکریت یه فیلتر برای نمایش نمونه کار ها ایجاد کردن که یه نمونه کدش رو توسط codepen براتون میزارم ببینید

روی Run Pen کلیک کنید

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام @eskafild

از کد استفاده شده و افزونه خاصی نیست

از طریق جاوااسکریت یه فیلتر برای نمایش نمونه کار ها ایجاد کردن که یه نمونه کدش رو توسط codepen براتون میزارم ببینید

روی Run Pen کلیک کنید

خیلی ممنون از راهنمایی بخوام این کدهارو منم بزارم می تونه کار کنه یا با وردپرس سازگاری نداره؟ سی اس اس رو که می زاریم توی پوشه سی اس اس و جاوا هم همین طور اچ تی ام الشو بزارم توی ایندکس ؟

لینک به ارسال

خواهش میکنم

این کد کاملا بصورت اچ تی ام ال ( استاتیک ) نوشته شده و مطمئنن با وردپرس سازگار نیست

با وردپرس هم میشه ست کرد البته اگر قالبتون ایرانی باشه و اگر خارجیه که معمولا همه قالب های خارجی با صفحه سازها کاملا سازگار هستند که بیشتر از 99.9 درصدشون این استایل رو برای بخش نمونه کارها دارند

کد های سی اس اس و جاوااسکریپت رو بر اساس آدرسی که در کدهای html داده شده قرار بدین و کد های محتوا رو در محل دلخواه

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، cherry گفته است :

خواهش میکنم

این کد کاملا بصورت اچ تی ام ال ( استاتیک ) نوشته شده و مطمئنن با وردپرس سازگار نیست

با وردپرس هم میشه ست کرد البته اگر قالبتون ایرانی باشه و اگر خارجیه که معمولا همه قالب های خارجی با صفحه سازها کاملا سازگار هستند که بیشتر از 99.9 درصدشون این استایل رو برای بخش نمونه کارها دارند

کد های سی اس اس و جاوااسکریپت رو بر اساس آدرسی که در کدهای html داده شده قرار بدین و کد های محتوا رو در محل دلخواه

می خواستم برای این قالبم این قابلیت رو بزارم:

https://farazahmadi.ir/photography

شدنیه؟ اگه نیست، افزونه ای برای اینکار نیست؟

راستی کد بالا رو من از سایتی که گذاشته بودید خروجی گرفتم تست کنم، ریختم آدرس پایین ولی دکمه کار نکرد:|

https://farazahmadi.ir/500/

لینک به ارسال

خودم استفاده کردم مشکلی نبود !!

از فیلتر های دیگه استفاده کنید ، تعدادشون زیاده و با استایل های مختلف و جذاب

کلیک کنید

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، cherry گفته است :

خودم استفاده کردم مشکلی نبود !!

از فیلتر های دیگه استفاده کنید ، تعدادشون زیاده و با استایل های مختلف و جذاب

کلیک کنید

خیلی ممنون با استفاده از یه کد دیگه تونستم فراخوانیش کنم شد این:

https://farazahmadi.ir/photography/?page_id=882

فقط اگه میشه یه راهنمایی دیگه کنید که چطور میشه مجموعه های وردپرس رو جایگزینش کرد این مدلی کار کنه؟:(

لینک به ارسال

توجه کرده باشید تصاویر یا نمونه کار رو بر اساس دسته بندی نمایش میده 

خودم چند وقت پیش برای یه قالبی از چنین استایلی استفاده کردم به نحوی که براش یه پنل تعریف کردم و از طریق اون پنل نمونه کار هارو اضافه میکردم همراه با دسته بندی البته این کار مناسبی نیست 

شما بهتره برای یه پست تایپ portfolio تعریف کنید کد هارو بزارید داخل حلقه وردپرس ایجوری بهتره البته میتونید درحالت عادی کد محتوا رو بزارید داخل حلقه مطالبتون و بر اسا نامک دسته بندی ها این استایل رو پیاده سازی کنید

بخوام کامل توضیح بدم خیلی طولانی میشه

کمی در مورد حلقه مطالب وردپرس جستجو کنید یاد میگیرید چجوری ست کنید کار سختی نیست اگر کمی به نحوه کارش فکر کنید و مطمئنن از پسش بر میاید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...