رفتن به مطلب

سوال درباره شیوه های مختلف لینک دار کردن شماره تماس کاربران

پست های پیشنهاد شده

سوالی که من دارم قبلا به نحوه ای دیگه مطرح کرده بودم که البته خودم تونستم حلش کنم به غیر از یک مسئله دیگه که اگه دوستان کمک کنن حل بشه ممنون میشم ،(لینک تاپیک مد نظرم)

کسی توی اون تاپیک پاسخ نداد، امیدوارم اینجا به جواب برسم 

چطور میشه شماره تماس کاربر مانند سایت دیوار یه بخشیش مخفی باشه و تا وقتی دکمه نمایش کامل شماره تماس زده نشده لینکش فعال نشه ؟ 

در کد من تعداد کاراکترهای مخفی رو میتونم مشخص کنم ولی لینک حتی زمانی که کاراکتر ها مخفی هستن قابل کلیک و نمایش هست 

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 1 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @soma

شما موفق شدید که بخشی از شماره رو مخفی کنید؟

سلام mehran-b@ 

بله 4 رقم آخر شماره مخفی میشه ، کدهام به این صورت هست : که با تغییر اعداد برای این متغیر $wp_rem_member_phone_num   میشه تعداد اعدادی که مخفی میشه رو کنترل کرد ، خروجی هم در تصویر مشاهده میکنید .

درحالت مخفی 

Untitled.jpg.e5d28ad3db3f840bc8ce571b62d83f59.jpg

در حالت نمایش 

Untitled2.jpg.61134bf40b534cf66d7c5c6f60c92831.jpg

خیلی سرچ کردم و سایتهای مختلفی رو بررسی کردم،در سایتی مثل دیوار که کلا اومده اطلاعات تماس رو مخفی کرده تا کاربر قوانین رو تایید کنه و بعد اطلاعات نمایش داده میشه که این مد نظرم نبود.

و سایتهایی هم که مثل شیپور شماره تماس داشتنن رو بررسی کردم ، متوجه شدم که که بر خلاف کد من ، برای تکمیل شماره اول باید روی شماره کلیک کرد و مثل کار من دکمه نمایش برای این کار وجود نداره . برای این کار سعی کردم کدهای javascript موجود توی کد که روی دکمه نمایش اعمال میشه رو برای بخش شماره اجرا کنم که باکلیک اول شماره تکمیل بشه و اونموقع فعال شدن لینک منطقیه ، هنوز نتیجه موفقیت امیزی نداشتم :rolleyes:

سایتم هم روی لوکال هست 

$wp_rem_member_phone_num = $post_id;
            if ( isset($wp_rem_member_phone_num) && $wp_rem_member_phone_num != '' ) {
                $new_phone_num = $wp_rem_member_phone_num;
                if ( strlen($wp_rem_member_phone_num) > 4 ) {
                    wp_enqueue_script('wp_rem_encryption_js');
                    ?>
                    <script>
                        jQuery(document).ready(function ($) {
                            var encodedString = decode64("<?php echo substr($wp_rem_member_phone_num, -4); ?>");
                            $("#abs-<?php echo intval($rand_id); ?>").attr("data-onum", encodedString);
                        });
                    </script>
                    <?php
                    $new_phone_num = '<span ' . $phone_span_extra_attr . ' id="abs-' . $rand_id . '" class="sh-hde-cnt-num sh-hde-cnt-num-' . $rand_id . '" data-onum=""><a class="cntct-num-hold" href="tel:' . str_replace(' ', '', substr($wp_rem_member_phone_num, 0, (strlen($wp_rem_member_phone_num) - 4))) . '">' . substr($wp_rem_member_phone_num, 0, (strlen($wp_rem_member_phone_num) - 4)) . '<span class="ch-cntct-num">xxxx</span> </a> <a href="javascript:void(0)" class="ch-cnt-show-num ch-cnt-show-num-' . $rand_id . '">' . wp_rem_plugin_text_srt('wp_rem_prop_detail_contact_cnt_num_show') . '</a></span>';
                }
                $html = $before . $icons_class . ($new_phone_num) . $after;
                ?>
                <script>
                    jQuery(document).on("click", ".ch-cnt-show-num-<?php echo intval($rand_id); ?>", function () {
                        var main_dvi = jQuery(".sh-hde-cnt-num-<?php echo intval($rand_id); ?>");
                        var chnge_dvi = main_dvi.find(".ch-cntct-num");
                        var valuer = main_dvi.data("onum");
                        var decodedString = encodePlain(valuer);
                        if (chnge_dvi.html() == "xxxx") {
                            chnge_dvi.html(decodedString);
                            jQuery(this).html("<?php echo wp_rem_plugin_text_srt('wp_rem_prop_detail_contact_cnt_num_hide'); ?>");
                        } else {
                            chnge_dvi.html("xxxx");
                            jQuery(this).html(" <?php echo wp_rem_plugin_text_srt('wp_rem_prop_detail_contact_cnt_num_show'); ?>");
                        }
                    });
                </script>

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

@soma

وقتی رو دکمه نمایش کلیک شد باید به وسیله AJAX یه درخواست ارسال کنید به سرور و شماره کامل رو دریافت کنید و نمایش کنید.

نباید از ابتدا داخل سورس سایت شماره کامل وجود داشته باشه.

این مورد به خاطر اینه که موتورهای جستجو شماره کامل رو ایندکس نکنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...