رفتن به مطلب

درج لینک پیش فرض

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قبلاً با جوملا کار میکردم و الان وردپرسی شدم.

توی ادیتور جوملا وقتی میخواستم متنی رو لینک دار کنم، روی دکمه لینک که کلیک میکردم توی تکست باکسش به طور پیش فرض، لینک صفحه اصلی سایت قرار داشت. حالا من میخوام همین عمل توی وردپرس هم انجام بشه. چیکار کنم؟ 

ویرایش شده توسط sha_pesar
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، sha_pesar گفته است :

سلام

من قبلاً با جوملا کار میکردم و الان وردپرسی شدم.

توی ادیتور جوملا وقتی میخواستم متنی رو لینک دار کنم، روی دکمه لینک که کلیک میکردم توی تکست باکسش به طور پیش فرض، لینک صفحه اصلی سایت قرار داشت. حالا من میخوام همین عمل توی وردپرس هم انجام بشه. چیکار کنم؟ 

وقتت بخیر دوست من

امیدوارم حالت عالی باشه

به دنیای وردپرس کاران خوش اومدین :)

توی وردپرس باید به صورت تکی ، همه ی بخش هایی که می خواهید لینک دار بشن رو هاور کنید سپس بالا داخل ادیتور یه بخش گیره مانندی وجود داره که روش کلیک میکنید سپس از شما ادرس url رو میخواد که حتما باید با پرتوکل وارد کنید سپس ذخیره می کنید 

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و ممنون :rolleyes:

روش لینک دار کردن متن رو بلدم. 

منظور من این بود که وقتی تکست رو انتخاب میکنم و روی زنجیر کلیک میکنم، یه آدرس url پیش فرض توی باکس مربوطه وجود داشته باشه. 

یا به طور ساده بخوام بگم ، میخوام توی input مربوط به درج لینک یه مقدار value داشته باشه :unsure:

ویرایش شده توسط sha_pesar
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...