رفتن به مطلب

درخواست کمک برای فراخوانی چند متغیر در صفحات

پست های پیشنهاد شده

سلام 

مشکلی در فراخوانی دو کد برای نمایش در صفحه single پستم دارم ، باید ذکر کنم که این امکانات ثبت و تنظیمات این پست ها از طریق پلاگین به وردپرس اضافه شده

من فیلدهایی که میخواستم همه رو به این افزونه اضافه کردم و به درستی ذخیره میشن ، ولی مشکلی دارم به شرح زیر هست 

فیلد من دارای شرط های اجرایی قبلی هست ، به این صورت اگر در تنظیمات دسته میتونیم گزینه هایی برای هر دسته قائل بشیم مثلا دسته ای با عنوان رهن و دسته ای دیگه با عنوان خرید اضافه کردم و برای رهن با انتخاب نوع قیمت به صورت دو فیلدی و برای خرید به صورت تک فیلدی تنظیم کردم. حالا در نمایش محتویات این فیلدها خودش چندین شرط دیگه باید اجرا بشه مثلا گزینه ای داره که مانند برچسب در کنار خروجی فیلد نمایش داده میشه ، تا اینجای کار همه چیز رو درست انجام دادم ، ولی وقتی میخوام در صفحه single فراخوانی کنم ، هر کاری میکنم فقط فیلد خروجی فروش رو نمایش میده و فیلدهایی که خودم برای رهن و اجاره اضافه کردم به هیچ عنوان نمایش داده نمیشه و این درحالیه که مقدارهای دریافتی در وردپرس ذخیره میشن و در پنل مدیریت و پروفایل کاربر کاملا دقیق ذخیره میشن

واقعا گیجم کرده ، اگر دوستان میتونید کمک کنید 

کد زیر کدی هست که برای نماایش قیمت در صفحه استفاده میشه 

moreprice  و rentpric  اسم متغیر های منه 

و درواقع باید وقتی متغیر من اگر در حالت price قرار داشت حتما یکی از دو گزینه قیمت خرید($fixed) و قیمت رهن و اجاره ($fixed2) انتخاب شده باشه ولی در این صفحه هر نوع شرطی برای این دو گزینه میگذارم تا قیمت فروش و فیمت رهن و اجاره رو جدا خروجی بگیرم موفق نشدم و در هر سه درخواست خروجی  _price  ,  _moreprice & _rentprice  فقط _price رو خروجی میگیره

<?php
				    $is_sold = wp_rem_is_property_sold($post_id);

if ($wp_rem_property_type_price_switch == 'on' && $wp_rem_property_price_options != 'none' && $is_sold != true) {
					?>
					<div class="price-holder">
					    <span class="property-price" itemprop="offers" itemscope itemtype="<?php echo force_balance_tags($http_request); ?>schema.org/Offer">
						<?Php
						 if ( $wp_rem_property_price_options == 'price' ){
							$property_info_price = wp_rem_property_price($post_id, $wp_rem_property_price, '<span class="guid-price">', '</span>');
						    $wp_rem_get_currency_sign = wp_rem_get_currency_sign('code');
						    echo '<span itemprop="priceCurrency" style="display:none;" content="' . $wp_rem_get_currency_sign . '"></span>';
						    echo '<span class="new-price text-color" content="' . $wp_rem_property_price . '"  itemprop="price">' . force_balance_tags($property_info_price) . '</span>';
							echo '<br/>';

} elseif ($wp_rem_property_price_options == 'on-call'){
						   $phone_number = get_post_meta($wp_rem_property_member_id, 'wp_rem_phone_number', true);
						    echo '<span class="new-price text-color">' . force_balance_tags($wp_rem_property_price) . '</span> : '.$phone_number;
						}
						?>
					    </span>
					</div>
				    <?php } elseif ($is_sold == true) {
					?>
					<div class="price-holder">
					    <span  class="property-price" itemprop="offers" itemscope itemtype="<?php echo force_balance_tags($http_request); ?>schema.org/Offer">
						<?php echo'<span class="new-price text-color" itemprop="price">' . wp_rem_plugin_text_srt('wp_rem_property_sold_out_txt') . '</span>'; ?>
					    </span>
					</div>
				    <?php }
				    ?>

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

موفق شدم کد ها به این ترتیب تغییر دادم و نتیجه مورد نظرم رو گرفتم ، فقط یک نکته :

property_info_price  داره از یک بخش دیگه ای از سایت اطلاعاتی رو میخونه و من میخوام که در حالت fixed2 جایگزینش یک کلمه ثابت قرار بدم بدون تغییر  دقیقا جایگزین کلمات بدون تخفیف میشه که داره از property_info_price ،کدش رو حذف کردم قالب بهم میریزه، در این مورد لطفا راهنمایی کنید اساتید

خروجی کد زیر به این شکل درست شده: 

برای حالت fixed2 ( که برای رهن و اجاره استفاده میشه ) 

عدد مبلغ رهن به تومان بدون تخفیف
عدد مبلغ اجاره به تومان بدون تخفیف

برای حالت fixed (که برای فروش استفاده میشه ) 

عدد مبلغ فروش به تومان بدون تخفیف

<?Php 

if ($wp_rem_property_price_options == 'on-call'){
						                                $phone_number = get_post_meta($wp_rem_property_member_id, 'wp_rem_phone_number', true);
						                                echo '<span class="new-price text-color">' . force_balance_tags($wp_rem_property_price) . '</span> : '.$phone_number;
						                        }
						                        else  {
                            						    $wp_rem_property_price_options = get_post_meta($post->ID,   'wp_rem_property_price_options', true);
                            						    $price_type = get_post_meta($property_type_id, 'wp_rem_property_type_price_type', true);
                            					    if ( $price_type == 'fixed' ){ 
														$property_info_price = wp_rem_property_price($post_id, $wp_rem_property_price, '<span class="guid-price">', '</span>');
													    $wp_rem_get_currency_sign = wp_rem_get_currency_sign('code');
						 							    echo '<span itemprop="priceCurrency" style="display:none;" content="' . $wp_rem_get_currency_sign . '"></span>';
						   							    echo '<span class="new-price text-color" content="' . property_price . '"  itemprop="price">' . force_balance_tags($property_info_price) . '</span>';

}
													if ( $price_type == 'fixed2' ){ 
														$property_info_price = wp_rem_property_price($post_id, $wp_rem_property_moreprice,  '<span class="guid-price">', '</span>');
						 							    echo '<span class="new-price text-color" content="' . $wp_rem_property_moreprice . '"  itemprop="moreprice">' . force_balance_tags($property_info_price) . '</span>';
                         							    echo '<br/>';
													    $property_info_price = wp_rem_property_price($post_id, $wp_rem_property_rentprice,  '<span class="guid-price">', '</span>');
													    echo '<span class="new-price text-color" content="' . $wp_rem_property_rentprice . '"  itemprop=rentprice">'  . force_balance_tags($property_info_price) . '</span>';							
													}
												} 
						                    ?>

لینک به ارسال

سلام من ميخواستم لينک تبليغاتيم که از سايت کسب درامد گرفتم و هر بار تغيير ميکنه رو با همچين کدي بزارم تو سايتم تا موقع باز شدن سايت اين تبليغ در يک صفحه ديگه باز بشه و ازيتي براي بيننده نداشته باشه تا زود حذف اش کنه
<!--Begin: Star-Clicks.com HTML Code--><script type='text/javascript' src='http://www.star-clicks.com/secure/ads.php?pid=48286073650335081'></script><!-- End: Star-Clicks.com -->
اگه امکان اش هست کد رو بهم بديد يا راهنماييم کنيد ممنون ميشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...