2raj

عدم نمایش صحیح زیرمنوها

8 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و عرض ادب

جدیدا با یه مشکل روبرو شدیم و اونم عدم نمایش زیر منو ها هست.اگر در عکس دقت کنید متوجه میشید که بعد از منو خدمات مالی و حسابداری که منوی خدمات مجالس و تشریفات ،خدمات چاپ و تبلیغات،خدمات ثبت ، تاسیس و تغییر انواع شرکت و... وجود داره نمایش داده نمیشه حتی با اسکرول به پائین هم نمیتونیم اونهارو مشاهده کنیم

حالا ممنون میشم اگر که ممکنه مشکل رو بررسی کنید و راه حلی ارائه بدید

آدرس سایت

سپاس

Untitled.png

ویرایش شده در توسط 2raj
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پایان منوی شما ختم میشه به خدمات مهاجرت که زیرمنوها تماما قابل مشاهده هستند

حتی در کد html وبسایت هم شما بررسی کنید بعد از اینها لینک منوی دیگری وجود نداره حتی بصورت زیرمنو

پس دقیقا مشکل شما کجاست؟

submenu-f.png

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، sindots گفته است :

سلام

پایان منوی شما ختم میشه به خدمات مهاجرت که زیرمنوها تماما قابل مشاهده هستند

حتی در کد html وبسایت هم شما بررسی کنید بعد از اینها لینک منوی دیگری وجود نداره حتی بصورت زیرمنو

پس دقیقا مشکل شما کجاست؟

submenu-f.png

سلام ممنون بابت پیگیری
یعنی قطعات موتور هم به همین شکل هست؟
مشکل از کجاست یعنی باید صفحه رو کوچک کنم یا ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم

بله این موردهم ختم میشه به قطعات جانبی موتور

ظاهرا شما در لپ تاپ وبسایت رو مشاهده میکنید! درسته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، sindots گفته است :

خواهش میکنم

بله این موردهم ختم میشه به قطعات جانبی موتور

ظاهرا شما در لپ تاپ وبسایت رو مشاهده میکنید! درسته؟

بله با لپ تاپ مشاهده میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالبتون زیاد از لپ تاپ خوشش نمیاد

میشه با کمی استایل این مورد رو تا حدی برطرف کرد اما بازهم بخواید بیشتر از این منو ایجاد کنید به مشکل بر میخورید مثل الان

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، sindots گفته است :

قالبتون زیاد از لپ تاپ خوشش نمیاد

میشه با کمی استایل این مورد رو تا حدی برطرف کرد اما بازهم بخواید بیشتر از این منو ایجاد کنید به مشکل بر میخورید مثل الان

ممنون از شما
باید از چه کدی برای حل این مشکل استفاده کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم

این کد رو در فایل استایل قالب قرار بدین

پس از ذخیره برای بارگذاری مجدد صفحه وبسایت از کلیدهای ترکیبی ctrl+f5 استفاده کنید

.zanbil-mega .dropdown-menu {
    width: 500px !important;
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط msprogrammer
      سلام دوستان، من یه منو دیدم توی سایت که با asp.net نوشته شده. امکانش هست کسی کمک کنه که چطور باید این منو رو برای وردپرس پیاده سازی کنم؟
      تا جایی که میدونم باید برای این منو از walker استفاده کرد اگر اشتباه نکنم.
      منبعی برای آموزش walker برای وردپرس دارین؟
      نمیدونم میتونم آدرس سایت رو لینک کنم یا نه بنابراین اسمش رو مینویسم: سایت didital
      ( didital . net )منو که در حالت ویندوز داره رو میخوام. ممنونم
    • توسط noorian
      سلام دوستان
      من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :
      این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
      چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط robeka
      سلام دوستان.بیشتر وقتا وردپرس ایمیل میزنه وردپرس سایت شما مشکل داره مال چی میتونه باشه؟ کسی به این موضوع برخورده یا نه؟
    • توسط bigarash
      سلام دوستان
      توی سایت ما چند وقتی هست که منو به هم ریخته، وقتی روی منو میری به شکل زیر بازش می کنه. در واقع ساب منو باید زیر منوی اصلی باز بشه که اینطوری شده الان. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. آدرس سایت simorghsafar dot com هستش. 

• توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون