رفتن به مطلب

انواع روش آپلود فایل در پوشه public_html هاست؟

md3848

پست های پیشنهاد شده

سلام - انگار یکی چندین فایل html در هاستم آپلود کرده و به کمک اونا - مدیریت گوگل وبمستر سایت منو به دست خودش گرفته بود - خواستم ببینم "انواع روش آپلود فایل در پوشه public_html هاست؟" چیا هستن تا برم بررسی و اصلاحشون کنم.

لینک به ارسال

سلام

یکی آپلود از طریق همون دکمه آپلود Cpanel هست

یکی هم آپلود با برنامه هایی مثل FileZilla و FlashFXP

البته روش هایی مثل لیچ کردن ( همون هاست به هاست ) هم هست ولی پیشنیازش اینه که یک فایل از روش های بالا در هاست قرار داده بشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آخه اون پسوردی که من برا هاست گزاشتم خیلی خفنه چطوری هکش کردن :huh:

مثلا یه چی تو مایه های این : :D

$B2qY9QPYDTnj8#*h33Rm!fKCpG2J2n9

چطوری طرف تو پوشه public_html هاست من فایل html آپلود کرده - از طریق وردپرس هم که نمیشه اینکارو کرد - هر چی آپلود کنه میره به مسیر زیر : 

webAddress.ir/wp-content/uploads

ویرایش شده توسط md3848
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، md3848 گفته است :

آخه اون پسوردی که من برا هاست گزاشتم خیلی خفنه چطوری هکش کردن :huh:

مثلا یه چی تو مایه های این : :D

$B2qY9QPYDTnj8#*h33Rm!fKCpG2J2n9

چطوری طرف تو پوشه public_html هاست من فایل html آپلود کرده - از طریق وردپرس هم که نمیشه اینکارو کرد - هر چی آپلود کنه میره به مسیر زیر : 

webAddress.ir/wp-content/uploads

گوگل وب مستر هیچ ربطی به هاست نداره مگر اینکه رمز پسورد جیمیل و هاستتون یکی باشه راحت یکیش رو که بدس بیارن اون یکی خودش اوکی میشه شما ایمیلت هک شده بهتره برین اول مشکل اون رو اوکی کنید بعدش بیاین هاستتون رو پاکسازی کنید و یه اسکن شل هم اگر هاستتون داشته باشه انجام بدین که بعید میدونم اگر داشت که اجازه اپلود نمیداد

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

پسورد این دو یکی نی.

نقل قول

گوگل وب مستر هیچ ربطی به هاست نداره

فک کنم دارید اشتباه میکنیداا - چون برا ثبت سایت تو گوگل وب مستر باید به یکی از 3-4 روش ارائه شده توسط خود گوگل وب مستر اعتبار یابی کنه که معلوم بشه این سایت صاحابش شما هستید که یکی از این روشا آپلود فایل HTML هستش.

ایمیل هک شده؟ اگه کسی وارد ایمیلم بشه گوگل بهم خبر میده.

مورد بعد - فک کنم اینطور شده - طرف هاستم رو هک کرده - بعد رفته با یه اکانت جیمیل جعلی تو گوگل وب مستر وارد شد و فایل HTML تو سایتم آپ کرده و سایتو تو گوگل وب مستر به اسم خودش زده و ....

وگرنه نیازی نی که حتما جیمیل رو هک کنه - درست میگم؟ با هک سایت و داشتن یه اکانت جیمیل میشه تو گوگل وب مستر، سایت رو به اسم اون اکانت جیمیل ثبت کرد- درسته؟

ویرایش شده توسط md3848
لینک به ارسال

سلام

فرمایشات شما کاملا مورد قبول هست....

طرف اگر به وب سرور شما دسترسی داشته باشه میتونه با متود های مختلف نظیر سیملینک و ... کنترل هاست شما رو به اختیار بگیره...

خلاصه احتمال هک شدنتون در صورت ویرایش شدن فایل هاست لذا اقدامات لازم رو انجام بدین

یاعلی/.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...