رفتن به مطلب

شکل افزونه login designer

پست های پیشنهاد شده

سلام من برای تغیر صفحه ورود وردپرس خودم از افزونه login designer  استفاده می کنم مشکلم اینجاست که این افزنه برگه ای به اسم login designer در صفحه اصلی وب سایتم ایجاد کرده که برای همه قابل مشاهده می باشد و این برگه قابل پاک شدن نیست و از روش های سختی که استفاده کردم موفق شدم که این برگه رو پاک کنم ولی زمانی که برگه پاک میشه دیگه صفحه ورود به حالت قبل نمایش داده نمیشه و به حالت پیش فرض وردپرس نمایش داده میشه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید آدرس وب سایت من

arianamini.ir

در صفحه اصلی میتونید این مورد رو مشاهده کنید ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، arian051 گفته است :

سلام من برای تغیر صفحه ورود وردپرس خودم از افزونه login designer  استفاده می کنم مشکلم اینجاست که این افزنه برگه ای به اسم login designer در صفحه اصلی وب سایتم ایجاد کرده که برای همه قابل مشاهده می باشد و این برگه قابل پاک شدن نیست و از روش های سختی که استفاده کردم موفق شدم که این برگه رو پاک کنم ولی زمانی که برگه پاک میشه دیگه صفحه ورود به حالت قبل نمایش داده نمیشه و به حالت پیش فرض وردپرس نمایش داده میشه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید آدرس وب سایت من

arianamini.ir

در صفحه اصلی میتونید این مورد رو مشاهده کنید ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

افزونه های زیادی برای این کار موجوده پیشنهاد میکنم از این افزونه استفاده کنید هم طراحی صفحه ورود را عوض میکنه و هم آدرس wp-login.php را تغییر میده و هم مشکل شما را نداره و صفحه جدید نمیسازه

Theme My Login

لینک به ارسال

در 2 ساعت قبل، neda411 گفته است :

افزونه های زیادی برای این کار موجوده پیشنهاد میکنم از این افزونه استفاده کنید هم طراحی صفحه ورود را عوض میکنه و هم آدرس wp-login.php را تغییر میده و هم مشکل شما را نداره و صفحه جدید نمیسازه

Theme My Login

باتشکر از شما بابت پاسخگویی بنده مد نظر دارم صفحه ای شخصی رو طراحی کنم برای ورود به ورد پرس یعنی تصویر یک چیز دیگه باشه و آکون ها هم همین طور این افزونه رو که برسی کردم این قابلیت ها را نداشت بیشتر مد نظرم طراحی گرافیکی می باشد تا صفحات

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، arian051 گفته است :

حالا چرا از فهرست حذف نمی کنی؟ می تونستی فهرست (منو) را سفارشی بسازی.  تازه طراحی گرافیکی خودتون همچنین جالب نیست. 

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، javad abbasi گفته است :

خواستم ولی پاک نشد این افزونه نمیدونم چیکار کرده که برگه رو پاک نمیکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...