رفتن به مطلب

راست چین کردن فید وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خواستم مطالبی که در فید منتشر می شوند به صورت راستچین باشند و البته مطالبی که توسط فید برنر به ایمیل ها ارسال میشه هم راست چین شوند.

post-412-0-66527900-1358939579_thumb.pngpost-412-0-07203100-1358939582_thumb.png

لینک به ارسال

میتونید از این افزونه استفاده کنید :

http://wordpress.org/extend/plugins/rtl-feed-presian/

لینک به ارسال

نفهمیدم چی گفته میشه خودتون بگید چیکار باید کنم؟

لینک به ارسال

چیزی که گفته یه کم طولانیه و اگر حال و حوصله داشته باشید می تونید ترجمه و استفاده کنید . نیاز به پیوست چندین فایل به قالب نظرات هم وجود داره ظاهرا ...

معمولا برای این کار ها از افزونه استفاده میشه و ارزش صرف وقت رو نداره . . .

(اگر از دوستان کسی وقتش رو داره لطف کنه تو بخش آموزش این رو منتشر کنه)

لینک به ارسال

البته rtl کردن فید اصولا اشتباه فید صحیح تره که بدون کدهای اضافی خارج بشه و در محلی که باز خوانیش می کنید در لایه ای قرار بگیره که استایل مناسب داره چون خودتون که قرار نیست از فید استفاده کنید فید خدماتیه که سایت شما قراره به مخاطبین گوناگون بده

شما با چه کدی rss را می خوانی به اون کد استایل بدید

لینک به ارسال

البته rtl کردن فید اصولا اشتباه فید صحیح تره که بدون کدهای اضافی خارج بشه و در محلی که باز خوانیش می کنید در لایه ای قرار بگیره که استایل مناسب داره چون خودتون که قرار نیست از فید استفاده کنید فید خدماتیه که سایت شما قراره به مخاطبین گوناگون بده

شما با چه کدی rss را می خوانی به اون کد استایل بدید

من هم می خواهم برای راحتی کاربران این کارو کنم تا مجبور نباشند وارد سایت شوند چون زمانی که در بین نوشته های فارسی عدد یا کلمه انگلیسی نوشته میشه کلا متن بهم میریضه و دیگه نمیشه درست متن رو در فید خواند

لینک به ارسال

من هم می خواهم برای راحتی کاربران این کارو کنم تا مجبور نباشند وارد سایت شوند چون زمانی که در بین نوشته های فارسی عدد یا کلمه انگلیسی نوشته میشه کلا متن بهم میریضه و دیگه نمیشه درست متن رو در فید خواند

معمولا هر قالب فارسی شده ای راست به چپ هم هست و فید خاصیت هایی داره که مثلا ممکنه در یک سایت یک نفر بخواد 5 فید از 5 سایت را در هم یکی کنه و توشون یک فید هم چپ به راست بود (لاتین )

در مجموع کاربر با اینکه دستش باز باشه راحت تره تا اینکه استایلی از خارج به فایلش اضافه شه

تجربه و تمام سایت هایی که تا امروز دیدم که اینگونه بودند و کاربرانشون هم راحت بودند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...