رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به همه اساتید . من یک مشکل حاد و فوق العاده فوری پیدا کردم میخوام بدونم من سایتی که دارم مربوط به فست فود است و افزونه ای هست که به فروشنده مستقیما اعلان بشه که کسی از سایت خرید کرده . مثلا کنار ساعت کامپیوتر بهش هشدار بده و روش که کلیک کنه فاکتور خرید مشتری ظاهر یا بشه پرینت گرفت بدون اینکه فروشنده به سایت وصل بشه مثل اسنپ فود که اعلان می کنه . ممنونم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، eli joon گفته است :

سلام و خسته نباشید به همه اساتید . من یک مشکل حاد و فوق العاده فوری پیدا کردم میخوام بدونم من سایتی که دارم مربوط به فست فود است و افزونه ای هست که به فروشنده مستقیما اعلان بشه که کسی از سایت خرید کرده . مثلا کنار ساعت کامپیوتر بهش هشدار بده و روش که کلیک کنه فاکتور خرید مشتری ظاهر یا بشه پرینت گرفت بدون اینکه فروشنده به سایت وصل بشه مثل اسنپ فود که اعلان می کنه . ممنونم

این چیزی که شما میخواهید نیست اما پوش نوتیفیکیشن شاید مشکلتون حل کنه

لینک به ارسال

سلام

اگه از ووکامرس برای فروشگاهتون استفاده می کنید‌،‌میشه وقتی مشتری خرید کرد براتون ایمیل ارسال بشه ، اگه از اوت لوک برای ایمیل استفاده کنید و اوت لوکتون باز باشه همیشه ‌،‌ وقتی ایمیل براتون میاد روی صفحه دسکتاپ بهتون پیام میده.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، sahartmp گفته است :

سلام

اگه از ووکامرس برای فروشگاهتون استفاده می کنید‌،‌میشه وقتی مشتری خرید کرد براتون ایمیل ارسال بشه ، اگه از اوت لوک برای ایمیل استفاده کنید و اوت لوکتون باز باشه همیشه ‌،‌ وقتی ایمیل براتون میاد روی صفحه دسکتاپ بهتون پیام میده.

بله از ووکامرس استفاده می کنم چطوری دقیقا باید انجام بدم؟ آیا تو اوت لوک امکان تغییر فاکتور هست؟ نمیخوام بتونه تغییر بده. ممنونم که راهنماییم کردید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، eli joon گفته است :

بله از ووکامرس استفاده می کنم چطوری دقیقا باید انجام بدم؟ آیا تو اوت لوک امکان تغییر فاکتور هست؟ نمیخوام بتونه تغییر بده. ممنونم که راهنماییم کردید

خیر اوت لوک نمایش دهنده ایمیل (فاکتور می باشد) و قادر به تغییر نیستند

لینک به ارسال

توی اوت لوک فاکتور رو نشون نمیده‌،‌فقط آلارم میده که فلان مشتری از شما خرید کرده ، ایمیلش از ووکامرس ارسال می شه برای ایمیلی که در ووکامرس و اوت لوک تعریف کردید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...