رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Visual Composer

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

قالب سایت ما ایمپرزا هست و یکی از افزونه ها کلیدی در طراحی صفحات افزونه  Visual Composer میباشد .

یک مشکل اساسی ما با این افزونه داریم روی برخی نوشته ها وقتی ادیتور رو بر اساس  Visual Composer فعال میکنیم تا امکانات بیشتر در پست ها فعال بشه برخی از این پست ها ارور 503 میگیرند و برام واقعا عجیبه 

تنها این افزونه دارای مشکل هست و من هیچ افزونه ای ندیدم با قالب ایمپرا کار کنه کسی این قالب رو کار کرده متاسفانه با توجه به اینکه صفحه اصلی سایتمون قالب بندیش بر اساس این افزونه هاست اگر غیر فعال بشه به مورد میخوره 

ممنون میشم کمک کنید 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، unipaper گفته است :

سلام دوستان 

قالب سایت ما ایمپرزا هست و یکی از افزونه ها کلیدی در طراحی صفحات افزونه  Visual Composer میباشد .

یک مشکل اساسی ما با این افزونه داریم روی برخی نوشته ها وقتی ادیتور رو بر اساس  Visual Composer فعال میکنیم تا امکانات بیشتر در پست ها فعال بشه برخی از این پست ها ارور 503 میگیرند و برام واقعا عجیبه 

تنها این افزونه دارای مشکل هست و من هیچ افزونه ای ندیدم با قالب ایمپرا کار کنه کسی این قالب رو کار کرده متاسفانه با توجه به اینکه صفحه اصلی سایتمون قالب بندیش بر اساس این افزونه هاست اگر غیر فعال بشه به مورد میخوره 

ممنون میشم کمک کنید 

وقت بخیر

بر اساس قوانین انجمن ، هر گونه پشتیبانی و پاسخ به محصولات تجاری بر عهده ی فروشنده ی محصول می باشد

لطفا با فروشنده ی قالب و افزونه در تماس باشید

این پاسخ من نیست قوانین انجمن هستش وگرنه من تمایل داشتم راهنماییتون کنم 

سوالی داشتید خصوصی در ارتباط باشید

موفق باشید

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...