رفتن به مطلب

مشکل فارسی yoast

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه yoast نسخه رایگان استفاده میکنم افزونه فارسی هست ولی ارور هاش فارسی نیست 

نمیدونم مشکل از کجاست تو فایل های ترجمه هم فایل فارسی هست کامل هم ترجمه شده ولی هنوزم مشکل داره

لینک به ارسال

دوستان برای خوانایی واقعاً باید یواست سبز بشه؟

خیلی مشکل هست که هر 300 کلمه بخوای رعایت کنی

"با اجازه اندیشه عزیز البته"

لینک به ارسال

باوجود نصب نسخه فارسی روی وردپرس فارسی، پنل یواست را به‌صورت فارسی مشاهده کنند.

راهکاری برای حل این مشکل:

حل این مشکل یک راه‌کار کوچک دارد. کافی است چند کلیک انجام دهید تا ترجمه یواست به‌روزرسانی شود و بتوانید از نسخه فارسی آن به‌صورت کامل استفاده کنید.

برای حل این مشکل باید وارد بخش پیشخوان > به‌روزرسانی‌ها شوید.

سپس صفحه را اسکرول کنید تا به بخش به‌روزرسانی ترجمه‌ها برسید. در این بخش می‌توانید ترجمه‌های یواست و افزونه‌های وردپرس را به‌روزرسانی کنید تا فایل ترجمه از پوشه قالب یا افزونه به پوشه Languages در wp-content شما کپی شود.

حالا روی دکمه به‌روزرسانی ترجمه کلیک کنید تا ترجمه شما روزآمد شود. حالا بدون دردسر و خونریزی یواست سئو شما فارسی شد. فالوورهات"

انگلیسی بودن بخش تحلیل و آنالیز در یواست سئو

متأسفانه بخش تحلیل و آنالیز در نسخه جدید یواست با مشکل ترجمه مواجه شده. باوجود فارسی کردن این بخش توسط ما، متأسفانه فایل ترجمه بخش آنالیز از آکند ترجمه فراخوانی نمی‌شود و این مورد به سازنده اطلاع‌رسانی شده. منتظریم در نسخه بعدی این مشکل را برطرف کنند.

راه حل: بازگشت به نسخه‌های قبلی یواست سئو؟

راه‌حل سریع برای حل این مشکل بازگشت به نسخه‌های قبلی یواست سئو هست اما این مورد پیشنهاد نمی‌شود! چراکه در نسخه جدید سازگاری‌ها و ویژگی‌های جدیدی برای نسخه 5 وردپرس ارائه‌شده و پیشنهاد می‌کنیم نسخه جدید را داشته باشید تا مشکل برطرف شود.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، gonzaless گفته است :

دوستان برای خوانایی واقعاً باید یواست سبز بشه؟

خیلی مشکل هست که هر 300 کلمه بخوای رعایت کنی

"با اجازه اندیشه عزیز البته"

تا اونجایی که من در جریان هستم خونایی زیاد مهم نیست و مهم همون قسمت سئو هستش همه ی ارور های سئو رو رفع کنید و نگران نباشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...