sydvza

عوض کردن لینک های قالب

2 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام خسته نباشید ما یک قالب اختصاصی داریم که از صفر کدنویسی شده

مثلا پنل کاربریش لینکش به این صورت

?pagename=my-account&tab=dashboard

و باید به این صورت تصحیح بشه
my-account/dashboard
راه حل چیست؟
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، sydvza گفته است :

باسلام خسته نباشید ما یک قالب اختصاصی داریم که از صفر کدنویسی شده

مثلا پنل کاربریش لینکش به این صورت

?pagename=my-account&tab=dashboard

و باید به این صورت تصحیح بشه
my-account/dashboard
راه حل چیست؟

وقت بخیر

این مورد رو با طراح قالب هماهنگ بشید تا براتون اصلاحش کنه

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nokte
      بنده سایتم را به سرور جدید منتقل کردم و از طریق درون ریزی خود ورد پرس پست هایم را به سایت جدید انتقال دادم و همه پست ها بدون مشکل منتقل شد ولی متاسفانه تصاویر آن منتقل نشد. برای حل این مشکل تصاویر را که در فولدر public_html/wp-content/uploads روی هاست قبلی بود را به هاست جدید درهمین مسیر منتقل کردم ولی متاسفانه تصاویر مطالبم لود نمی شود. نه تصاویر کچک نه بزرگ. همچنین در قسمت رسانه ها در پنل مدیریت هم تصاویر را مشاهده نمیکنم . انگار ورد پرس هنوز متوجه نشده تصاویری در قسمت رسانه روی هاست در فولدر آپلود وجود دارد.
      حتی من در هاست قبلی هم مجددا از از قسمت ابزار ها > برون ریزی ، رسانه ها به صورت جدا برون ریزی کردم  و در هاست جدید درون ریزی کردم و تیک دانلود و درون‌ریزی فایل‌های پیوست را هم زدم  ولی برای همه فایل ها اررور میداد که انپورت فلان تصویر با مشکل مواجه شد و برای همه تصاویر پشت سر هم این ارور را میداد. اگر تصاویر را از روی هاست فعلی بخواند که وجود دارد پس مشکل از چیست؟ 

لطفا راهنمایی کنید چطور رسانه ها را اینپورت کنم؟ یا بهتره بگویم چطور تصاویر را در هاست جدید نمایش دهم . 
      لزم است بگویم فقط از این روش میخواهم عمل کنم و از روش اینپورت دمو و .. نمیخوام چون وررژش وردپرسم را بالا بردم و ورژن php  را هم از 5.6 به روی 7.2 تنظیم کردم و فقط میخواهم مطالب هاست قبلی روی هاست جدید بیاد نه وردپرس قدیمی.
    • توسط arashnz66
      سلام

دوستان من یک تیکه کد php دارم که محتوا برای سایت وردپرس تولید می کنه. این محتوا شامل عنوان ، محتوای اصلی و برچسب ها هست. من می خوام از طریق rest api به وردپرس این پست رو ارسال کنم. تا الان تونستم این کارو انجام بدم و فقط برای اضافه کردن tag مشکل دارم. ظاهرا برای اضافه شدن برچسب باید id برچسب رو قرار داد و از اونجایی که تگ های من بعضی هاشون جدید هستند من id ازشون ندارم و فقط می خوام مثل editor وردپرس از طریق php این tag هارو با اسم خود تگ ها به پست وردپرسم اضافه کنم. کسی می دونه راهکار حل این مشکل چی هست و باید چی کار کنم ؟
    • توسط ramy1908
      درود، وقت دوستان بخیر
      یه سوال خیلی خیلی تخصصی داشتم، من برای سایتم اسلایدر jQuery استفاده می کنم.
      چطور میتونم بخشی ایجاد کنم ادمین فقط بعضی از مطالب رو وارد اسلایدر کنه، نمیخوام که یه دسته جداگانه واسه اسلایدر ایجاد کنم.
      راهی وجود داره برای این کار؟
    • توسط aasrok
      دوستان چطور میشه سایتی با وردپرس طراحی کرد که وقتی کاربر وارد سایت میشه وقتی یک ویدیو خرید میکنه نتونه دانلودش کنه فقط بتونه توسایت ببینه به صورت آنلاین و نتونه کسی دیگه استفاده کنه .
      ویدیو ها آنلاین پخش بشن فایل ها هر روز اضافه بشن با دسته بندی مختلف .

• توسط roshanak97
      من یک مشکلی برام پیش آمده که وقتی می خواهم پست جدید ایجاد کنم اولین بار اضافه می شود ولی چند دقیقه بعد وقتی دوباره می خواهم پست دیگری ایجاد کنم پست قبلی پاک می شود و پست جدید جاگزین آن می شود. لطفا راهنمایی کنید