رفتن به مطلب

تغییر ایمیل و نام مدیر در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه مشکل خیلی ناجور دارم که بدجوری روانمو داغون کرده لطفا یکی یه کمکی برسونه

هر چند وقت یه بار ایمیل و نام مدیر تغییر پیدا میکنه(قطعا کسی به روشی به سایت نفوذ میکنه) و من مجبور میشم برم از پی اچ پی مای ادمین اطلاعات رو درست کنم.. حتی رو یه سایت دیگه همین مشکل رو داشتم نسخه پرمیوم آیتم سکوریتی رو هم نصب کردم باز همین مشکل وجود داشت.

لطفا از دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره بگه

لینک به ارسال

سلام

رمزعبور و نام کاربری وردپرس خودتون رو با پسوورد ساز ها بسازید و تغییر بدید و  تمامی پسوورد های cpanel و ایمیل متصل رو هم تغییر بدید !

اگر جواب نگرفتید به مدیر هاست خودتون اطلاع بدید !

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، ghorbanih91 گفته است :

سلام دوستان یه مشکل خیلی ناجور دارم که بدجوری روانمو داغون کرده لطفا یکی یه کمکی برسونه

هر چند وقت یه بار ایمیل و نام مدیر تغییر پیدا میکنه(قطعا کسی به روشی به سایت نفوذ میکنه) و من مجبور میشم برم از پی اچ پی مای ادمین اطلاعات رو درست کنم.. حتی رو یه سایت دیگه همین مشکل رو داشتم نسخه پرمیوم آیتم سکوریتی رو هم نصب کردم باز همین مشکل وجود داشت.

لطفا از دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره بگه

وقت بخیر

خصوصی در تماس باشید مشکلتونو بررسی و حل کنم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، irmmr گفته است :

سلام

رمزعبور و نام کاربری وردپرس خودتون رو با پسوورد ساز ها بسازید و تغییر بدید و  تمامی پسوورد های cpanel و ایمیل متصل رو هم تغییر بدید !

اگر جواب نگرفتید به مدیر هاست خودتون اطلاع بدید !

رمزعبور سخت گذاشتیم یعنی خود وردپرس برامون رمزو ساخته.پسورد سی پنل هم تغییر پیدا کرده ولی مشکل این نیست . احتمال زیاد یا افزونه UPME یه باگی چیزی داره (چون رو یه سایت دیگه هم که افزونه UPME رو داشت این مشکلو داشتم) یا یه نوع نفوذه که من ازش سردرنمیارم..

مرسی توجه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...