رفتن به مطلب

عدم وصل شدن به گوگل وب مستر

پست های پیشنهاد شده

سلام 

وقتتون بخیر و خسته نباشید اساتید محترم 

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید 

سایت خودم رو دوباره با وردپرس راه اندازی کردم نسخه قبلی سایت html  بود و از موقع ای که با وردپرس سایت رو اوردم بالا  همه جور سعی کردم سایتم رو تو و مستر ثبت کنم از طریق خود وب مستر از طریق افزونه یواست سئو و فایل .htacses  همه راه حل های پیشنهادی دوستان رو رفتم آیا امکان داره راهنمایی بفرمایید منون 

آدرس سایتمم :http://chapnegar.com

واسه طراحی سایتم با اینکه سر رشته ای از وردپرس نداشتم خیلی وقت گذاشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید 

ناگفته نمونه به چند تا از کسانی که تو بحث سئو کار میکردن یوزر و پسورد دادم برسی کنن ولی همشون فقط گفتن عجیبه ؟؟!!!!!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، tchapnegar گفته است :

سلام 

سایت خودم رو دوباره با وردپرس راه اندازی کردم نسخه قبلی سایت html  بود و از موقع ای که با وردپرس سایت رو اوردم بالا  همه جور سعی کردم سایتم رو تو و مستر ثبت کنم از طریق خود وب مستر از طریق افزونه یواست سئو و فایل .htacses  همه راه حل های پیشنهادی دوستان رو رفتم آیا امکان داره راهنمایی بفرمایید منون 

واسه طراحی سایتم با اینکه سر رشته ای از وردپرس نداشتم خیلی وقت گذاشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید 

ناگفته نمونه به چند تا از کسانی که تو بحث سئو کار میکردن یوزر و پسورد دادم برسی کنن ولی همشون فقط گفتن عجیبه ؟؟!!!!!

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

چه مشکلی دارید؟ دقیقا بگید تا راهنماییتون کنم، پیامی میده آیا؟

ببینید برای ثبت داخل وبمستر احتیاجی به یواست و اچ‌تی‌اکسس ندارید، سایت رو بزنید داخل سرچ‌کنسول، یک فایل بتون میده، اون فایل رو داخل روت هاست آپلود کنید، وریفای بزنید خودش اتوماتیک تایید میشه.

اگر این کار رو انجام دادید و حل نشد دیگه واقعا عجیبه ;)

بررسی کنید این روش رو اگر درست نشد اطلاع بدید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، tchapnegar گفته است :

سلام 

ثبت سایت توی گوگل ربطی به نوع هسته ی سایت نداره هر سایتی داشته باشید یه فایل با فرمت html بهتون میده دانلود میکنید و میزارید توی فولدر public_html و تمام

روش دیگر هم استفاده از متاتگ هست که در وردپرس ویرایش پوسته و سپس فایل header.php را ویرایش کنید و کد مربوطه را قرار بدهید

بهترین راه آپلود است

سوالی بود در پی وی در خدمتم

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، tchapnegar گفته است :

سلام 

وقتت بخیر دوست من 

امید وارم حالت خوب باشه

هر سایتی به صورت دیفالت بدون هیچ مشکلی قابل ثبت در گوگل وب مستر هستش

ولی همون طور که شما میگید مشکلتون عجیبه منم یه پاسخی میدم که واقعا شاید واستون عجیب باشه ولی فکر کنم با این مورد مشکلتون حل بشه

عرض کنم خدمت شما بعضی مواقع، موقع ثبت سایت در گوگل وبمستر چه از طریق کد متا تگ و چه از طریق فایل آپلود، گوگل وب مستر نمیتونه به هاست شما کانکت بشه و ارور عدم اتصال میده

در این مواقع کافیه که به مدیر سرور خود بگویید با دستور service csf stop چند لحظه فایروال سرور رو غیر فعال کنه تا شما ثبتش کنین سپس با دستور service csf start مجددا فایروال رو روشن کنه

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 12/31/2018 at 08:02، فرشاد گوهری گفته است :

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

چه مشکلی دارید؟ دقیقا بگید تا راهنماییتون کنم، پیامی میده آیا؟

ببینید برای ثبت داخل وبمستر احتیاجی به یواست و اچ‌تی‌اکسس ندارید، سایت رو بزنید داخل سرچ‌کنسول، یک فایل بتون میده، اون فایل رو داخل روت هاست آپلود کنید، وریفای بزنید خودش اتوماتیک تایید میشه.

اگر این کار رو انجام دادید و حل نشد دیگه واقعا عجیبه ;)

بررسی کنید این روش رو اگر درست نشد اطلاع بدید

این حرکت رو زدم اوکی نشد

لینک به ارسال
در در 12/31/2018 at 08:53، neda411 گفته است :

ثبت سایت توی گوگل ربطی به نوع هسته ی سایت نداره هر سایتی داشته باشید یه فایل با فرمت html بهتون میده دانلود میکنید و میزارید توی فولدر public_html و تمام

روش دیگر هم استفاده از متاتگ هست که در وردپرس ویرایش پوسته و سپس فایل header.php را ویرایش کنید و کد مربوطه را قرار بدهید

بهترین راه آپلود است

سوالی بود در پی وی در خدمتم

ممنون از لطفتون 

لینک به ارسال
در در 12/31/2018 at 13:55، miladalizade گفته است :

وقتت بخیر دوست من 

امید وارم حالت خوب باشه

هر سایتی به صورت دیفالت بدون هیچ مشکلی قابل ثبت در گوگل وب مستر هستش

ولی همون طور که شما میگید مشکلتون عجیبه منم یه پاسخی میدم که واقعا شاید واستون عجیب باشه ولی فکر کنم با این مورد مشکلتون حل بشه

عرض کنم خدمت شما بعضی مواقع، موقع ثبت سایت در گوگل وبمستر چه از طریق کد متا تگ و چه از طریق فایل آپلود، گوگل وب مستر نمیتونه به هاست شما کانکت بشه و ارور عدم اتصال میده

در این مواقع کافیه که به مدیر سرور خود بگویید با دستور service csf stop چند لحظه فایروال سرور رو غیر فعال کنه تا شما ثبتش کنین سپس با دستور service csf start مجددا فایروال رو روشن کنه

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

این عالی بود ممنون از لطفتون خود خود راه حلش رو فرمودید  ممنون از همه دوستان و اساتید 

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، tchapnegar گفته است :

این عالی بود ممنون از لطفتون خود خود راه حلش رو فرمودید  ممنون از همه دوستان و اساتید 

سپاس دوست من

خوشحالم که مشکلتون حل شد

از این ب بعد به جای تشکر متنی سعی کنید از لایک استفاده کنید تا بقیه ی افرادی که از گوگل وارد این تاپیک میشن سردرگم نشن و به راحتی به پاسخشون برسن

سوالیم داشتین بپرسید بنده در خدمتم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...