رفتن به مطلب

مشکلات با افزونه amp

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان ما مدتی هست بر روی سایت وردپرسمون افزونه amp نصب کردیم اما توی گوگل وبمستر ارور و هشدارهای زیادی برای بخش amp به ما داده شده  کسی میتونه کمکمون کنه حیلی فوریه متاسفانه تو یکسری کلیدواژه ها داریم افت میکنیم کسی اشنایی داره در این مورد 

لینک به ارسال

درود

فکر کنم خیلی نگرانید که فراموش کردید چند مورد از عناوین ارورها رو درج کنید

برای هرمشکلی گوگل ارور خاصی رو همراه با جزئیات دقیق دراختیار شما قرار میده، پیشنهاد می کنم اگر به کدنویسی آشنایی ندارید، از یک حداقل HTML یا PHP کار برای حل ارورها کمک بگیرید

لینک به ارسال
در در 12/26/2018 at 23:09، Mr-Tarah گفته است :

درود

فکر کنم خیلی نگرانید که فراموش کردید چند مورد از عناوین ارورها رو درج کنید

برای هرمشکلی گوگل ارور خاصی رو همراه با جزئیات دقیق دراختیار شما قرار میده، پیشنهاد می کنم اگر به کدنویسی آشنایی ندارید، از یک حداقل HTML یا PHP کار برای حل ارورها کمک بگیرید

بله واقعا ممنون از متوجه نگرانیم شدید عذر میخوام 

ما حدود 190 هشدار و یک ارور از گوگل دریافت کردیم در بخش amp 

من با کلی گشت و گذار خیلی از ارور ها و هشدارهای amp  رو متوجه شده اکثر هشدار ها در افزونه amp  مربوط به کد آنالیتیک گوگل بود که مجبور شدم کلا از سایت برش دارم بعد از چند روز دیدم هشدار ها خیلی زیاد کاهش یافت و تنها یک ارور مشاهده شده اما هر کاری کردم این مورد ها رو نتونستم برطرف کنم متن ها را کامل براتون میفرستم از دوستان خواهش میکنم اگه در این مورد آشنا هستم کمکم کنن 

متن های ارور :

The text inside tag 'amp-analytics extension .json script' contains 'html comments', which is disallowed.

Custom JavaScript is not allowed.

Crawl issue ایلبته این مورد رو به هیچ آدرسی گیر نداده و مثل اینکه روز های قبل براش مشکلی پیش اومده اما همچنان این تو بخش ارور ها تو گوگل وبمستر هست 

------

متن های هشدار :

The script tag contains invalid JSON that cannot be parsed.

An AMP component 'script' tag is present more than once in the document.

که البته وضعییت این هشدار ها برای گوگل Looking good شده تو تصاویر که فراستادم کاملا مشخصه

ممنونم

amp eror.png

amp warning.png

لینک به ارسال

یک نسخه پولی گذاشته توی ژاکت فکر کنم که قابلیت مدیفای کردن زیادی گذاشته برای امپ amp

در کل که میگن میخواد pwa کلا جایگزین amp بشه سر همین مشکلات

Progressive web applications are web applications that load like regular web pages or websites but can offer the user functionality such as working offline, push notifications, and device hardware access traditionally available only to native applications. followerhot

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...