رفتن به مطلب

مشکل حذف افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتی برای طراحی گرفتم که قبلا به اشتباه به صورت فروشگاه اینترنتی طراحی شده در صورتی که سایت شرکتی بوده. حالا افزونه های اضافی رو حذف کردم ولی افزونه  one click install حذف نمیشه و ارور زیر رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید.

/home2/rahgost1/domains/rahgostaran.com/public_html/wp-content/plugins/one-click-install: opendir failed: Permission denied
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، یونسی گفته است :

سلام من سایتی برای طراحی گرفتم که قبلا به اشتباه به صورت فروشگاه اینترنتی طراحی شده در صورتی که سایت شرکتی بوده. حالا افزونه های اضافی رو حذف کردم ولی افزونه  one click install حذف نمیشه و ارور زیر رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید.

/home2/rahgost1/domains/rahgostaran.com/public_html/wp-content/plugins/one-click-install: opendir failed: Permission denied

وقت بخیر دوست من

وارد هاست خود شوید سپس به مسیر public_html/wp-content/plugins برید و افزونه ی مورد نظرو پاک کنید

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، یونسی گفته است :

از داخل هاست به صورت دستی حذف نمائید .

در ضمن یوزر هاستتون داخل ارور مشخص هست ویرایش کنید .

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر دوست من

وارد هاست خود شوید سپس به مسیر public_html/wp-content/plugins برید و افزونه ی مورد نظرو پاک کنید

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

خوب منم از داخل هاست حذف میکنم ولی این خطا اجازه حذف نمیده. البته قبلش از داخل پیشخوان وردپرس غیرفعال و حذف کردم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، یونسی گفته است :

خوب منم از داخل هاست حذف میکنم ولی این خطا اجازه حذف نمیده. البته قبلش از داخل پیشخوان وردپرس غیرفعال و حذف کردم

مالک این پوشه یوزر شما نیست. بنابراین نمیتونید پوشه رو به هیچ وجه حذف کنید.

به هاستینگ پیام بدید تا با سطح دسترسی بالاتری که دارن، پوشه رو براتون حذف کنند.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

مالک این پوشه یوزر شما نیست. بنابراین نمیتونید پوشه رو به هیچ وجه حذف کنید.

به هاستینگ پیام بدید تا با سطح دسترسی بالاتری که دارن، پوشه رو براتون حذف کنند.

ممنونم از راهنماییتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...